M jak miłość

M jak miłość. Franka skłóci się z matką Pawła? Marysia przesadzi z wtrąceniem się w życie Zduńskich - WIDEO

2022-12-13 12:45

W "M jak miłość" dojdzie do kłótni Franki (Dominika Kachlik) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska)? Sam Artur Rogowski (Robert Moskwa) przyzna, że żona za bardzo otacza synów opieką, staje się osaczająca i nie może żyć bez kontroli nad Piotrkiem (Marcin Mroczek) i Pawłem (Rafał Mroczek). Czyżby nadopiekuńczość Marysi doprowadziła w "M jak miłość" do rozłamu jej relacji z Franką? Marysia chce dla wszystkich jak najlepiej, szczególnie synów, ale może faktycznie w porę nie odcięła pępowiny... Co się wydarzy? Zobacz WIDEO z tych scen.

W "M jak miłość" dojdzie do kłótni Franki z Marysią? Rogowska jest nadopiekuńcza

Franka zawsze mogła liczyć na wsparcie Marysi, wręcz namawiała Pawła do związku z góralką, która zawsze może się do niej zwrócić. Nie da się jednak ukryć, że Maria nie potrafi usiedzieć w miejscu, zawsze bierze czynny udział w życiu synów, a sam Artur przyznaje, że staje się zbyt troskliwa, wręcz nadopiekuńcza.

- (...) Ta nadopiekuńczość u Marysi to ona się przejawia na wszystkich poziomach - tłumaczy serialowy Artur w "Kulisach M jak miłość". - W relacji mama synowie, ale też to wynika z tej gigantycznej miłości, którą ona do nich ma i chciałaby dla nich jak najlepiej - dodaje Rogowski.

- Zarówno dla mnie, jak i wielu osób w tym serialu Maria jest bardzo ważną osobą - komentuje Dominika Kachlik, ale czy Rogowska nie przesadzi i za bardzo nie wtrąci się w życie Pawła i góralki? - Relacja Franki z Marią to jest relacja teściowa mama jednak bardziej niż taka teściowa z żartów o teściowej - dodaje. - Czy Maria jest wścibska? Czasami to jest cienka granica, gdyby Maria nie wiedziała o tym, że Franka nie jest odpowiednia dla Pawła, to też nie byłaby tak zaangażowana w ich sprawy, więc dobrze, że się angażuje - podsumowuje Kachlik. 

Zdradzamy, że Marysia będzie mieć kolejne perypetie, w Grabinie pojawi się jej dawna przyjaciółka Maja (Ewa Tucholska), której pomoże nad opieką przy schorowanej matce. Oprócz tego, w rodzinnych stronach zjawi się też podejrzany mężczyzna, któremu udzieli pomocy po wypadku, opatrzy jego ranę na ręce, a Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) stwierdzi, że pojawienie się podejrzanego może sprowadzać kłopoty.

Marysia nie stanie między szczęściem Pawła i Franki, nadal będzie oparciem dla syna, ale jednocześnie postara się uszanować ich prywatność. Artur na pewno wesprze żonę w kolejnych decyzjach i pomoże w kłopotach. 

M jak miłość. Powrót przyjaciółki Marysi sprowadzi na Rogowskich kłopoty? Maja zaciągnie u nich dług
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany