M jak miłość

M jak miłość. Powrót przyjaciółki Marysi sprowadzi na Rogowskich kłopoty? Maja zaciągnie dług u Rogowskiej - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-13 10:34

W "M jak miłość" pojawi się przyjaciółka Marysi (Małgorzata Pieńkowska), a dawno niewidziana Maja (Ewa Tucholska) sprowadzi na Rogowskich kolejne problemy, bo sama będzie borykać się chorobą swojej matki. To dopiero początek tajemnic koleżanki sprzed lat, która niebawem zjawi się w "M jak miłość" i zaciągnie u dobrej i pomocnej Marysi dług. Żona Artura (Robert Moskwa) zawsze pomaga wszystkim wokół, ale czy tym razem nie pożałuje okazania troski? Maja nie pojawi się w Grabinie bez powodu. Jaką skrywa tajemnicę?

M jak miłość. Pojawienie się przyjaciółki Marysi sprowadzi na Rogowskich kłopoty? 

Marysia jest bardzo lubianą postacią w "M jak miłość", więc nic dziwnego, że ma wiele znajomych i przyjaciół. Każdy w Grabinie, jeśli tylko czegoś potrzebuje, zwraca się do uczynnej żony Artura, a ona czasem ma wręcz dość cudzych kłopotów. Niestety na pomocy innym i wysłuchiwaniu żali się nie skończy, bo niebawem w Grabinie pojawi się Maja, z nowymi problemami i kolejnymi kłopotami. 

- Marysia jest moją dawną przyjaciółką z czasów licealnych. Maja mieszkała za granicą wiele lat, ale okazuje się, że po powrocie do Polski Marysia nadal jest jej wierną  przyjaciółką, na którą zawsze może liczyć - komentuje Ewa Tucholska, czyli odtwórczyni roli Majki w "Kulisach M jak miłość".

Wiadomo już, że tajemnicza Maja nie zjawi się w Grabinie bez powodu. Ona i Rogowska będą borykały się z chorobą matki Maji, a ukochana Artura wiernie pomoże koleżance w opiece nad schorowaną kobietą.

- Opiekujesz się moją mamą - wyzna Maja z wdzięcznością w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość". - To jest moja praca, proszę cię, jestem pielęgniarką - skomentuje Rogowska. - Nie, nie nie, w twoim przypadku to po prostu dobre serce. Zawsze taka byłaś - wyzna Maja i sama przyzna, że zaciąga dług wdzięczności u dobrej i pomocnej Rogowskiej. 

Tajemnicza Maja spowoduje rewolucję w "M jak miłość"?

Postać Maji pojawi się w "M jak miłość" prawdopodobnie dopiero za kilka odcinków, możliwe, że nastąpi to dopiero w styczniu 2023 r., kiedy to Marysia niespodziewanie przywita dawną znajomą w Grabinie. Maja wydaje się skromną i cichą osobą, ale czy jej zamiary wobec Marysi będą jasne i klarowne? Prawdopodobnie ta bohaterka ma na celu namieszać w życiu Rogowskich, ale pozostaje tajemnicą, co konkretnie się wydarzy. 

Co ciekawe, inni bohaterowie "M jak miłość" również wypowiedzieli się w "Kulisach" na temat serialowej Marii i wszyscy zgodnie stwierdzili, że ma złote serce i zawsze jest gotowa do pomocy. Tylko czy niektórzy nie chcą tego wykorzystać? Szczegóły poznamy niebawem. 

M jak miłość. Powrót przyjaciółki Marysi sprowadzi na Rogowskich kłopoty? Maja zaciągnie u nich dług
Najnowsze