M jak miłość

M jak miłość. Marysia uratuje podejrzanego sąsiada po wypadku, ale słono za to zapłaci? Kisielowa przewidzi najgorsze - WIDEO

2022-12-13 11:40

Niebawem w "M jak miłość" dojdzie do wypadku, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pomoże podejrzanemu mężczyźnie, który zacznie się kręcić wokół Grabiny. Rogowska sama zaproponuje pomoc, bo przecież nie przejdzie obojętnie wobec ludzkiej krzywdy, bez względu na to, kim tak naprawdę okaże się tajemniczy sąsiad. W jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) ostrzeże Marysię przed nieznajomym. Żona Artura (Robert Moskwa) narazi się swoją pomocą i sprowadzi nieszczęście na bliskich?

Marysia uratuje podejrzanego mężczyznę po wypadku w "M jak miłość"

O tym, że Rogowska lubi pomagać, wie chyba każdy w Grabinie. Polegają na niej niemal wszyscy i to do niej bliscy zwracają się o radę i pomoc. Rogowska chce pomóc każdemu, ale czasem nie starcza jej na to sił. Niebawem w "M jak miłość" w Grabinie pojawi się tajemniczy mężczyzna po wypadku, który zawita do sklepu z zakrwawioną ręką, a pani sołtys od razu zainteresuje się, czego nowy sąsiad szuka na wsi.

- A co się panu stało? - zapyta się Kisielowa, ale mężczyzna nie będzie chciał się tłumaczyć. 

- Życie w takiej malej miejscowości wymusza na nas to, że dowiadujemy się o pewnych sprawach i musimy jakąś opinię na ten temat czasami wygłosić - tłumaczy Kisielowa w "Kulisach M jak miłość". Zofia jednak niczego konkretnego nie dowie się o podejrzanym, ale za to Marysia spróbuje nawiązać z nim kontakt i mu pomóc. 

- Podejrzany typ, chce nam oczy zamydlić, ale ja już swoje wiem - oznajmi Kisielowa Rogowskiej, a Maria mimo wszystko postara się udzielić pomocy poszkodowanemu. - Maria nie jest taka wścibska, jak na przykład Zosia Kisielowa, do każdego człowieka podchodzi z sympatią, ze spokojem i zawsze widzi pozytywne strony - dodaje Małgorzata Rożniatowska w "Kulisach M jak miłość".

Marysia uratuje podejrzanego mężczyznę w kolejnych odcinkach "M jak miłość", ale czy to nie okaże się błędem?

Rogowska zabierze spotkanego w sklepie mężczyznę do przychodni, opatrzy mu ranę na ręce i podejdzie życzliwie wobec jego stanu. Nie wiadomo póki co, co kryje się za pojawieniem się podejrzanego w Grabinie, ale jeśli intuicja Kisielowej dobrze podpowiada, mogą być z tego kłopoty. - Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że będę mógł się odwdzięczyć - rzuci na odchodnym mężczyzna, któremu Rogowska pomoże i opatrzy ranę.

- Maria tym swoim spokojem, optymistycznym podejściem do życia, potrafi opanować każdą sytuację - przyznaje Kisielowa i jest w tym sporo racji, bo trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie społeczności Grabiny bez dobra i ciepła Marysi. 

M jak miłość. Powrót przyjaciółki Marysi sprowadzi na Rogowskich kłopoty? Maja zaciągnie u nich dług
Najnowsze