M jak miłość. Ciężarna Patrycja zacznie sypać Argasińskiego! Wywiad w telewizji to będzie dopiero początek

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ciężarna Patrycja zacznie sypać Argasińskiego! Wywiad w telewizji to będzie dopiero początek

M jak miłość. Ciężarna Patrycja zacznie sypać Argasińskiego! Wywiad w telewizji to będzie dopiero początek

Nareszcie w "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) nie wytrzyma i zacznie mówić o wszystkich zdradach swojego podłego męża, Argasińskiego (Karol Strasburger)! Okrutny ordynator w zasadzie sam ściągnie na siebie to nieszczęście. To on zmusi żonę, aby wystąpiła z nim w telewizji, a kiedy zacznie mówić, już nie będzie jej mógł powstrzymać! Co powie ciężarna Patrycja do kamery w "M jak miłość" o swoim szacownym mężu ordynatorze? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość". Ciężarna Patrycja w rozpaczy zacznie sypać męża! Czy ujawni jego związki z mafią? 

Sensacyjny zwrot akcji szykuje się w nowym sezonie "M jak miłość"! Patrycja w zaawansowanej ciąży uwięziona w domu i nękana przez okrutnego męża Argasińskiego, dostanie jednak szansę, aby się uwolnić! I to w dodatku sam ordynator nieoczekiwanie złoży jej "propozycję nie do odrzucenia" wspólnego występu przed kamerami! Co tam się wydarzy?

W 1596 odcinku "M jak miłość", drugim po wakacjach 2021, powszechnie szanowani państwo Argasińscy udzielą wywiadu jednej ze stacji telewizyjnych. Dziennikarka odwiedzi Patrycję i ordynatora w ich pięknej willi, a oni zaczną opowiadać, jak ważna jest dla nich rodzina. Szczególnie pan domu zacznie snuć te bajki, ale Patrycja wygranie mu cała prawdę! Czy ujawni wszystkim, że jej mąż to lekarz na usługach mafii?  

Czytaj też: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Patrycja z "M jak miłość" pochwaliła się na czym jeździ! Alżbeta Lenska pokazała wszystko! - WIDEO, ZDJĘCIA
M jak miłość: Alżbeta Lenska (Patrycja), Karol Strasburger (Argasiński)

i

Autor: Instagram

- Chyba wypadło całkiem nieźle...  - rzuci z uśmiechem Argasiński chwaląc żonę po wspólnym występie.

- Zwłaszcza ten fragment o rodzinie. Prawie uwierzyłam - skomentuje złośliwie Patrycja.

- Dlaczego tak się zachowujesz? Izolujesz się, prawie się do mnie odzywasz... Przecież doszliśmy w kluczowych sprawach do porozumienia, więc może pora na zawieszenie broni? - zaproponuje ordynator, który więzi żonę w domu! - To, co powiedziałem o rodzinie, to prawda. Nasza rodzina jest dla mnie najważniejsza. A teraz, gdy wkrótce ma się powiększyć, jestem gotowy wszystko ci wybaczyć! Zapomnimy o tym, co było złe i zaczniemy nowe życie - doda.

I w tym momencie 1596 odcinka "M jak miłość" Patrycja dostanie szału. Zniknie gdzieś potulna, zastraszona żona, a obudzi się lwica, która walczy o dziecko i... swoją godność! 

- Zaczniemy od nowa? Nasze stare życie. Wszystko będzie tak, jak wcześniej?! Młode lekarki, pielęgniarki... Myślisz, że nie wiedziałam? Nawet specjalnie się z tym nie kryłeś! I teraz ty jesteś gotowy wybaczyć mnie?! 

- Chcesz, czy nie, stworzymy razem rodzinę. Będę o to walczył! Na wszelkie możliwe sposoby! - zagrozi jej znów Argasiński i wychodząc trzaśnie drzwiami.

Ale ciężarna Patrycja w "M jak miłość" zostanie już w zupełnie innej sytuacji - nawiązała kontakt z mediami, wie o tym, że jej mąż wydał wyrok na Łukasza (Janusz Józefowicz) oraz ma dowody na obrzydliwe szwindle ordynatora i mafii. I już nie będzie miała zamiaru milczeć ani jednej sekundy dłużej!   

Zobacz koniecznie: Patrycja z "M jak miłość" pochwaliła się co robi bez stanika! Alżbeta Lenska pokazała prawie wszystko! - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość: Karol Strasburger (Argasiński)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze

Materiał sponsorowany