M jak miłość. Brutalne pobicie Kingi! Fatum Zduńskich nigdy się nie skończy - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Brutalne pobicie Kingi! Fatum Zduńskich nigdy się nie skończy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Brutalne pobicie Kingi! Fatum Zduńskich nigdy się nie skończy - ZDJĘCIA

2021-10-23 15:14

Niebawem w „M jak miłość” dojdzie do dantejskich scen! Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie ofiarą brutalnego pobicia i z poobijaną twarzą zjawi się w pracy w „Naszym Zielonym Sadzie”. Żona Piotrka (Marcin Mroczek) kolejny raz znajdzie się w niebezpieczeństwie i tym razem nie uda jej się wyjść z tego cało! O wypadku Kingi w „M jak miłość” poinformowała Ala (Alicja Ostolska) na swoim Instagramie. Na krótkim WIDEO widać groźne siniaki, sama Kinga przyznaje, że została pobita! Kto zaatakował Zduńską? Czy ma to związek z nieobliczalną Majką (Laura Samojołowicz)? A może jest zemsta podłego sąsiada Wieśka (Marcin Zarzeczny)? Zobacz ZDJECIA w GALERII ZDJĘĆ!

Kinga ofiarą pobicia w „M jak miłość”! Pokazała jak ją urządzili!

Szok w „M jak miłość”! Już niebawem kolejny raz w rodzinie Zduńskich do pobicia, jednak tym razem ofiarą przerażających zdarzeń będzie sama Kinga! Przypomnijmy, że już w poprzednim sezonie Kinga i Piotrek stanęli naprzeciwko groźnego właściciela psa, który przywiązał czworonoga do drzewa i zostawił na pastwę losu! Zduńscy rzucili mu się na pomoc i rozpętała się bójka, przez co nieźle oberwał Piotrek. Kinga i Piotrek zdołali uratować pupila i przygarnęli go do siebie ku uciesze Miśka (Aleksander Bożyk), jednak odkupili to zdrowiem!

W 1608 odcinku „M jak miłość” widzowie będą świadkami kolejnej bójki, sprowokowanej przez Marszałka (Emilian Kamiński), ale w której kolejny raz ofiarą zostanie Piotrek! Wówczas Zduńscy będą pochłonięci poszukiwaniem Sapera, który zniknął bez śladu. To Wojtek odkryje, że za kradzieżą psa stoi ich sąsiad Wiesiek, który jest zwykłym chuliganem i robi wszystko, aby uprzykrzyć im życie! Wiesiek nie będzie chciał oddać psa, a przy okazji zacznie obrażać Kingę, przez co miedzy nim, a Piotrkiem wywiąże się bójka. Niestety kolejny raz poszkodowanym w nim zostanie Piotrek!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1609: Wypadek córki Lisieckich! Ula zdąży uratować Kalinkę w ostatniej chwili

Zobacz w GALRII ZDJĘĆ co stanie się z Kingą w "M jak miłość" >>>

Niestety już niebawem w „M jak miłość” dojdzie do kolejnego pobicia, której ofiarą tym razem będzie Kinga. Bardzo możliwe, że w tym przypadku zostanie zaskoczona i nie będzie miała obok siebie męża, który bez wahania rzuciłby się jej na ratunek i zapobiegł tragedii! Alicja Ostolska, czyli Ala z „M jak miłość” opublikowała na swoim Instagramie krótkie WIDEO, na którym widać jak jej szefowa została pobita. Na nagraniu widać olbrzymiego siniaka na twarzy Kingi.  

- Kasia dziś z guzem – komentuje na filmiku Ala.

- Biją, biją… i pudrują. Nie wiem co gorsze - mówi Kinga.

Zobacz także: Gwiazda M jak miłość znika z TVP! Krystian Wieczorek zrezygnował z roli i przyjął posadę u konkurencji! 

Na razie nie wiadomo co stanie się Kindze w „M jak miłość” i dlaczego zostanie pobita. Możliwe, że będzie to zemsta ich sąsiada Wieśka, któremu Zduńska od razu nie przypadnie do gustu!

- Spieprzaj, paniusiu, ale do garów ale już! – to będzie jego pierwsza reakcja, jak tylko zobaczy u siebie Kingę i te słowa spowodują, że Piotrek już nie wytrzyma i rzuci się na sąsiada!

Wówczas w „M jak miłość” na miejscu zdarzenia pojawi się policja, która odda Sapera właścicielom, a Wiesiek będzie musiał obejść się bez nagrody dla znalazcy, gdyż sam ukradnie psa. Z jego wymownego spojrzenia po całej akcji można wywnioskować, że będzie szukał kolejnej za czepki i może tym razem skupi się na Kindze!

Jednak z drugiej strony pobicie Kingi w „M jak miłość” może być związane z mroczną przeszłością Majki, byłej narzeczonej Pawła, którą Franka (Dominika Kachlik) zdecydowała się zatrudnić w „Naszym Zielonym Sadzie”! Chojnacka wróciła po długiej przerwie, a w międzyczasie wpadła w poważne kłopoty, narobiła sobie długów i uzależniła się od narkotyków! Jak się okaże ciągle nie upora się ze słabością do trawki, po którą będzie sięgać nawet w pracy! Z czasem zacznie nawet kraść pieniądze z bistro i narazi się kolejnym osobom! Czy to właśnie za nią i jej intrygi oberwie Kinga? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1608: Budzyński podle odegra się na Kamilu! Zaryzykuje życiem malutkiej Poli

M jak miłość, odcinek 1608 ZWIASTUN. Koszmar u Zduńskich. Piotrek pobije sąsiada zwyrodnialca
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze