M jak miłość. Bartek znów trafi do więzienia! Nikt nie uwierzy za co. Wyciekły ZDJĘCIA z planu!

i

Autor: Instagram M jak miłość. Bartek znów trafi do więzienia! Nikt nie uwierzy za co. Wyciekły ZDJĘCIA z planu!

M jak miłość. Bartek znów trafi do więzienia! Nikt nie uwierzy za co. Wyciekły ZDJĘCIA z planu!

2021-07-15 21:15

To nie uwierzenia w "M jak miłość" - Bartek Lisiecki (Arkadiusz Smoleński) znów trafi do więzienia! A już się wydawało, że w życiu męża Uli (Iga Krefft) wszystko wyszło na prostą. Ma na swoim koncie ciemne sprawki, ale wszyscy myśleli, że to już przeszłość! Bartek wrócił z Australii namówiony przez Janka (Tomas Kollarik) i zgodził się zeznawać przeciwko dawnym kumplom z mafii. Po nieudanych próbach znalezienia pracy w Warszawie ostatecznie osiadł z ukochaną żoną w Grabinie, obdarowany hojnie przez Barbarę (Teresa Lipowska). A tu - znowu więzienie! Co się wydarzy, kto wtrąci Bartka do więzienia w "M jak miłość" ? I za co? Sprawdź co już wiemy i zobacz najnowsze ZDJĘCIA z planu!

"M jak miłość". Bartek znów za kratami! To zemsta czy nowy przekręt?

To prawdziwy szok w "M jak miłość" - Bartek znowu spogląda na nas zza krat? Takie zdjęcie można było zobaczyć na Instastory Smoleńskiego - u nas w GALERII ZDJĘĆ - który z powodzeniem wciela się w rolę Lisieckiego od lat. Jego bohater był swego czasu przyzwyczajony do takich scen - Ula Mostowiaczka tak naprawdę związała się z przestępcą. To zresztą sprawiło, że Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) nigdy jej ukochanego nie zaakceptował. Ale w końcu Bartek wyszedł na prostą i długo trzymał pion. Co się znowu stanie?

Jak pamiętamy Ula w "M jak miłość" długo miotała się między uczuciami do łobuza Bartka i policjanta Janka. Nawet już po ślubie pani Lisiecka spotykała się potajemnie z drugim ukochanym i zastanawiała nad porzuceniem męża. Ale i z Jankiem Bartek poukładał ostatecznie swoje sprawy. Szczególnie dobrze im się ułożyło, kiedy Janek w końcu pokochał Sonię (Barbara Wypych) i zamknął temat dawnej miłości. Ostatecznie komendant z narzeczoną opuścili Grabinę uciekając przed mafią, a przyszłość Uli i Bartka wydawała się świetlana i usłana różami. Ale to złudzenie!   

Zobacz też: M jak miłość. Ostatnie słowa Mateusza przed śmiercią. Napisze pożegnalny list do babci Barbary

M jak miłość. Szalona impreza Bartka z policjantem Rafałem! Nieźle się zabawią w Grabinie

Jak widzimy na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość", opublikowanych przez Smoleńskiego, Bartek siedzi z ponurą miną za więziennymi kratami! I ktoś go tam pilnuje z równą powagą - w tej scenie nie ma żartów!

Zdradzamy, że Bartka pilnuje w więzieniu w "M jak miłość" Rafał (Jakub Kucner), wielki przyjaciel Janka i niezbyt przychylnie nastawiony dotąd do Lisieckiego policjant. Czy Bartek trafi za kraty w związku z nowymi ustaleniami Stadnickiego na temat jego mafijnych powiązań? A może weźmie udział w jakimś nowym przekręcie i znów wpakuje się w poważne kłopoty? 

Ostatnio Smoleński i Kucner pokazali na swoich profilach na Instagramie jak świetnie bawią się w na planie "M jak miłość" i poza nim. Ale najnowsze ZDJĘCIA mówią: im wcale nie będzie do śmiechu!   

Czytaj także: Ostateczna decyzja Joanny Koroniewskiej o powrocie do M jak miłość. Fani nie mogą uwierzyć

Najnowsze