M jak miłość. Ania zniszczy szczęście Magdy i Budzyńskiego! Córka Andrzeja sprowadzi na nich kłopoty

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Ania zniszczy szczęście Magdy i Budzyńskiego! Córka Andrzeja sprowadzi na nich kłopoty

M jak miłość. Ania zniszczy szczęście Magdy i Budzyńskiego! Córka Andrzeja sprowadzi na nich kłopoty

2020-12-22 12:08

Wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do prawdziwych dramatów, a wszystko za sprawą Ani (Gabriela Świerczyńska), która niebawem przeprowadzi się do Budzyńskich. Skoro Marta (Dominika Ostałowska) wyjechała do Niemiec, nastolatka nie wyobrazi sobie porzucenia znajomych i z impetem wtargnie do życia Andrzejowi (Krystian Wieczorek) i Magdzie (Anna Mucha). Niestety w "M jak miłość" okaże się, że Ania tak namiesza, że dojdzie do tragedii. Magda jej tego nie daruje.

Wkrótce "M jak miłość", Ania zamieszka z Budzyńskimi 

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Ania zamieszka z Magdą i Andrzejem. Marta wyjedzie do Niemiec, a nastolatka sprzeciwi się zostawieniu znajomych i szkoły, tylko przez wzgląd na pracę matki. Dojdzie więc do tego, że dziewczyna zacznie mocno mieszać w życiu Budzyńskich. Najbardziej odczuje to Maciek, który zawsze był dość spokojnym chłopakiem, który nie sprawiał większych problemów. Okaże się jednak, że obserwując odważną Anię, zapragnie samemu stać się dorosłym i bardziej szalonym. Sytuacji w najbliższych odcinkach "M jak miłość" nie polepszy nowa dziewczyna chłopca, która pokaże mu bardzo niebezpieczne "zabawy". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1556: Ślub Soni i Janka pod ostrzałem bandyty! Suknia ślubna od Uli sprowadzi na nich nieszczęście

M jak miłość. Klęska Kamila. Nie poradzi sobie jako ojciec Poli. Zacznie pić przez jej matkę

Ostra impreza Ani i Basi i Maćka 

Zbliżające się odcinki "M jak miłość" pokażą, że nastolatkowie mają czasem bardzo dziwne pomysły. Zacznie się od tego, że pod nieobecność Budzyńskich, Ania i Basia (Gabriela Raczyńska) zorganizują w mieszkaniu ostrą imprezę. Zabawa wymknie się spod kontroli, kiedy po szalonej zabawie, Magda znajdzie woreczek z białą substancją. Od razu zorientuje się z czym ma do czynienia.

- Miała być spokojna impreza na parę osób, a tu jakiś armagedon! - podsumuje Andrzej

- Możecie mi to jakoś wytłumaczyć? - zapyta wściekła Magda pokazując woreczek z białym proszkiem.

Ania i Basia po hucznej imprezie w jednym z odcinków "M jak miłość", nie będą miały logicznego wyjaśnienia na obecność dopalaczy w domu Budzyńskich. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1555: Nowe życie Kamila i Poli bez jej wyrodnej matki. Znajdzie nową mamę dla córki

W "M jak miłość" dojdzie do tragedii?

Gabrysia Raczyńska podsumowuje zachowanie Ani i Basi w kulisach "M jak miłość".

"To było bardzo duże zaskoczenie kiedy dziewczyny dowiedziały się, że na imprezie pojawiły się dopalacze. Obie nie wiedzą kto to był, wina może spaść na którąś z nich" - komentuje aktorka.

Nikt nie będzie się spodziewał, że za całe zamieszanie może być odpowiedzialna nowa dziewczyna Maćka (Franciszek Przanowski), która potem namówi go do wzięcia podejrzanych środków. Cała sytuacja może skończyć się tragicznie. Jedno jest pewne - Ania w najbliższych odcinkach "M jak miłość" wprowadzi do życia Budzyńskich okrutny chaos. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze