M jak miłość. Dramat u Budzyńskich! Syn Magdy przedawkuje dopalacze. Nie zdąży uratować Maćka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Dramat u Budzyńskich! Syn Magdy przedawkuje dopalacze. Nie zdąży uratować Maćka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Dramat u Budzyńskich! Syn Magdy przedawkuje dopalacze. Nie zdąży uratować Maćka - ZDJĘCIA

Przerażający dramat u Budzyńskich w "M jak miłość"! Andrzej (Krystian Wieczorek) i Magda (Anna Mucha) znajdą w domu syna (Franciszek Przanowski) w strasznym stanie! Maciek przedawkuje dopalacze, a zrobi to dla swojej dziewczyny, Inki (Hanna Borkowska). Zły wpływ zbuntowanej nastolatki na syna Magdy może mieć straszne skutki! Budzyńscy będą przerażeni i bezradni, kiedy znajdą nieprzytomne dziecko bez żadnego z nim kontaktu. Czy zdążą go uratować? Zobacz ZDJĘCIA z "Kulis M jak miłość"!

Syn Magdy w "M jak miłość" przedawkuje dopalacze! Zrobi to dla dziewczyny. Czy Budzyńscy zdążą go uratować? 

W nowych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy potworne wydarzenia w domu państwa Budzyńskich! Maciek znajdzie sie pod złym wpływem swojej dziewczyny, Inki i może to skończyć się dla niego tragicznie. 

- Inka jest dziewczyną bardzo taką zbuntowaną - mówi o swojej serialowej miłości Franciszek Przanowski w "Kulisach "M jak miłość". - Maciej robi to co Inka chce. Tak naprawdę to nie jest Maciek i Inka, tylko Inka i bardzo, bardzo niziutki Maciek i on to wyczuwa. Ale może dlatego, że jednak coś do niej czuje, to nic z tym nie robi

- Po jednej? - zapyta Inka Maćka w jednym z nowych odcinków "M jak miłość", częstując nieznanymi tabletkami. I niestety, Maciek posłuszny dziewczynie połknie nieznaną tabletkę i przestanie w ogóle kojarzyć co się z nim dzieje. 

Maciek pojawi się w kuchni w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" prawie nieprzytomny i zdąży tylko wyszeptać Ani (Gabriela Świerczyńska), że jest mu niedobrze. Córka Andrzeja natychmiast zaalarmuje Magdę. Czy rodzice zdążą na ratunek?  

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 57: Marek nie będzie walczył o Ulę! Tylko Sebastianowi powie, że nie kocha żony 

M jak miłość. Powrót Uli do Grabiny. Wpakuje się w niezłe kłopoty. Bartek dowie się ostatni
M jak miłość: Inka (Hanna Borkowska), Maciek (Franciszek Przanowski)

i

Autor: MTL Maxfilm

- Jak się ma czuć matka, która znajduje u swojego dziecka dopalacze? Nie dała poczucia własnej wartości i siły swojemu dziecku, żeby powiedziało "nie"? Jak ma się czuć człowiek, który najbardziej kocha i najbardziej drży o swoje dziecko? Tak się właśnie czuje Magda - zdradza Anna Mucha w "Kulisach M jak miłość".

Na wideo z "Kulis M jak miłość" widzimy, jak Maciek widzi kompletnie rozmazany świat na niebiesko, a przerażeni Budzyńscy wpadają do domu i próbują go ratować. Nie wiemy jeszcze czy uda im się na czas sprowadzić pomoc i w jakim stanie będzie Maciek w szpitalu. Zapewne karetka zawiezie go tam na sygnale, ale na materiale nie widać, co się z Maćkiem dzieje. W domu zostają kompletnie załamani Budzyńscy z Anią, którym jedyne co pozostaje, to czekać...    

- Człowiek, który nie jest lekarzem i widzi, że dziecko ma jakieś objawy to nie wie, czy się zatruło od jedzenia, czy coś wzięło, czy nie wzięło. Bezradność rodzica w takiej sytuacji jest ogromna - mówi bardzo poruszony Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". - Bardzo krzywdzące jest twierdzenie, że wszystko jest dla ludzi! Ilekroć słyszę takie zdanie to mnie naprawdę krew zalewa!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1553: Janek po powrocie ukryje przed Sonią gdzie był i co zrobił - ZWIASTUN

M jak miłość: Maciek (Franciszek Przanowski)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1558. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze