BrzydUla 2, odcinek 57: Marek nie będzie walczył o Ulę! Tylko Sebastianowi powie, że nie kocha żony

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 57: Marek nie będzie walczył o Ulę! Tylko Sebastianowi powie, że nie kocha żony

BrzydUla 2, odcinek 57: Marek nie będzie walczył o Ulę! Tylko Sebastianowi powie, że nie kocha żony

2020-12-22 21:57

W 57 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) nie wybaczy Uli (Julia Kamińska) zdrady! Wróci do firmy F&D zaraz po tym jak wyjdzie ze szpitala, ale nadal nie będzie mógł spojrzeć na niewierną żonę. Nawet Sebastian (Łukasz Garlicki) zauważy, że Dobrzański rezygnuje z walki o Ulę i ich rodzinę, że przekreśla ich małżeństwo. Przyjaciel Marka w 57 odcinku "BrzydUli" aż zblednie kiedy ten powie mu wprost, że nie kocha już żony po tym jak go zdradziła z lekarzem Arturem (Karol Pocheć).

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 57 - wtorek, 5.01.2021, o godz. 20 w TVN7. Na player.pl od 18.12.2020

Czy Ula i Marek z "BrzydUli" się pogodzą i razem uratują rodzinną firmę przed ostatecznym bankructwem? Mimo, że w 57 odcinku "BrzydUli" wszyscy będą skupieni tylko na tym co się dzieje z F&D, to bliskim Dobrzańskich coraz bardziej będzie niepokoić napięta atmosfera między skłóconymi małżonkami. Dojdzie do tego, że Marek zacznie traktować Ulę jak powietrze! Nie będzie mógł nawet na nią patrzeć.

A kiedy w 57 odcinku "BrzydUli" Sebastian odbierze go ze szpitala, Marek uparcie będzie twierdził, że nie ma już o czym rozmawiać z żoną. Nawet wtedy kiedy przyjaciel wspomni o tym jak rozprawiła się z Aleksem Febo (Mariusz Zaniewski), który przejął władzę w firmie. Co ciekawe Sebastian stanie po stronie Uli, a wszystko po to, by Marek wybaczył jej zdradę. - W ogóle na nią nie zwracasz uwagi! Dlatego to do ciebie nie dociera. Nie wiesz jak o ciebie walczyła. Jak Aleks pogoniła. Jak lwica! Żadna kobieta się w ten sposób nie zachowa, jeśli nie kocha na zabój!

- No, kumam... Zabiła mnie, tyle się zgadza... - przyzna zraniony Marek.

- Po prostu przestań pieprzyć! Wiesz dużo lepiej niż ja, że Ula to jest kobieta twojego życia. A ty będziesz skończonym gamoniem jeśli o nią nie zawalczysz! Ona walczy i zrobi dla ciebie wszystko, a ty?!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 59: Marek wybaczy Uli zdradę? Znów będzie piękna! - ZDJĘCIA

Wtedy w 57 odcinku "BrzydUli" Marek pokaże Sebastianowi, którą dostał od Uli w dniu wypadku, kiedy spóźnił się do domu i do dzieci. Nagrała mu wówczas wyjątkowo okrutne słowa, nie wiedząc, że ukochany leży nieprzytomny.

- "To co jest między nami nie powinno na nic wpływać"... Wulkan emocji i nadziei na przyszłość, nie? - Marek w 57 odcinku "BrzydUli" będzie pewny, że Ula już go nie kocha i nie chce z nim być, że jej zdrada to początek ich końca!

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 51-55. Marek w szpitalu po brutalnym ataku Aleksa! Ula uratuje firmę sama?

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 56: Ula przejmie władzę twardą ręką! Wyrzuci Marka i porozstawia wszystkich po kątach - ZWIASTUN

- Ale kochasz ją nadal, tak? Naprawdę, zwróć uwagę na dobór słów. Ona powiedziała "to co między nami jest", a nie "to czego między nami nie ma"...

Zdradzony Marek w 57 odcinku "BrzydUli" nie da się przekonać przyjacielowi, że między nim i Ulą jeszcze nie wszystko skończone. - Seba, daj spokój! Ona chce się ze mną rozwieść! Powiedziała to mnie, powiedziała to Paulinie! Widać, że ma to przemyślane!

- Ale może to dlatego, że myślała, że masz romans z Nadią? - zwróci mu uwagę Sebastian. - Nie Seba, to dlaczego zdradza mnie od dawna z doktorem?! On moje dzieci ze szkoły odbierał! Już prawie u nas mieszka! To już jest koniec!

A gdy Marek w 57 odcinku "BrzydUli" dotrze w końcu do firmy i zobaczy Ulę przez okno straci całą pewność w to, że postępuje słusznie. Zacznie błagać przyjaciela o wsparcie. - Tylko mi obiecaj, że nie zostawisz mnie z nią sam na sam! Proszę cię jak przyjaciela! Ja naprawdę nie mam siły powiedzieć jej jak bardzo jej nie kocham... - wyzna, choć to nie będzie prawda.

BrzydUla 2 sezon odc. 57. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 57. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 sezon odc. 57. Sebastian (Łukasz Garlicki), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 57. Sebastian (Łukasz Garlicki), Marek (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze