M jak miłość. Ania wyzna Adamowi miłość. Przerażona Magda wszystko odkryje

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Ania wyzna Adamowi miłość. Przerażona Magda wszystko odkryje

M jak miłość. Ania wyzna Adamowi miłość. Przerażona Magda wszystko odkryje

2021-08-05 13:40

Ania (Gabriela Świerczyńska) w "M jak miłość" po wakacjach 2021 odważy się na bardzo śmiały krok. Fascynacja Adamem (Wojciech Świeściak) przekroczy granice rozsądku. Córka Andrzeja (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" będzie miała obsesję na punkcie swojego nauczyciela. Nie pogodzi się, że ten wybiera jej macochę Magdę (Anna Mucha). W końcu pójdzie na całość i wyzna miłość Wareckiemu. Wychowawca zacznie się bać i doniesie o wszystkim Budzyńskiej, która z przerażeniem odkryje prawdę o pasierbicy.

Ania osaczy Adama w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Magda z przerażeniem odkryje prawdę o pasierbicy 

Ania już w minionym sezonie "M jak miłość' zakochała się w przystojnym Adanie, nie zważając na to, że mężczyzna jest jej wychowawcą. Wareckiego nie interesuje nastolatka, a piękna i dojrzała Magda, która zawróciła mu w głowie. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" nie odpuści Budzyńskiej i będzie próbował się do niej zbliżyć za wszelką cenę. Ania zamiast z pokorą przyjąć, że mężczyzna nie jest zainteresowany, zacznie wyprawiać dziwne rzeczy.

Zaczynając od wypadku w najnowszych odcinkach "M jak miłość", który Ania spowoduje z premedytacją, by uszkodzić sobie nogę i przykuć uwagę Adama, kończąc na śmiałym wyznaniu miłości i osaczeniu nauczyciela. Wszyscy zaczną się niepokoić, a wręcz bać o córkę Andrzeja! Magda zacznie być przerażona tym, co odkryje. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nowe dziecko Zduńskich! Nie na to liczyli Kinga i Piotrek

Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko

Adam w "M jak miłość" po wakacjach 2021 otrzyma od Ani list z wyznaniem uczuć. Zdecyduje się pokazać go Magdzie. Nauczyciel poczuje się osaczony gestami młodej dziewczyny. 

- Pomyślałem, że powinnaś to zobaczyć - powie Warecki i przekaże kartkę Budzyńskiej. To, co Magda tam przeczyta, zmrozi jej krew w żyłach! - "Usta twoje: ocean różowy./ Spojrzenie: fala wzburzona./ A twoje szerokie ramiona:/ Pas ratunkowy... Uratuj mnie. Ania“. - przeczyta Magda i skwituje, że to już jest poważny problem...

Przeczytaj: Półnaga Kinga z "M jak miłość" musiała uciekać przed paparazzi! Przy okazji pokazała prawie wszystko - ZDJĘCIA, WIDEO

Warecki z "M jak miłość" zasugeruje, że Ania potrzebuje opieki psychologicznej. - Wydaje mi się, że ten list to... tak naprawdę wołanie o pomoc... Może czas porozmawiać z naszym psychologiem? Albo nawet lepiej, z psychologiem gdzieś poza szkołą? - powie wprost do Budzyńskiej w kolejnych odcinkach "M jak miłość". - Zastanowimy się nad tym z jej rodzicami...Dziękuję, że dałeś mi znać. Musimy wszyscy podejść do tego naprawdę delikatnie i spróbować ostatecznie rozwiązać tę sytuację... - przyzna załamana Magda. 

Sytuacja w "M jak miłość" przestanie być zabawna. Co innego niewinne zauroczenie, a co innego obsesja. Magda oniemieje od informacji odkrytych dzięki nauczycielowi. Przed nią i Andrzejem długa droga, by okiełznać nastolatkę. 

Najnowsze