M jak miłość. Aleksandra rozkwitnie przy nowym kochanku! Tylko Aneta wie kim on jest

i

Autor: Instagram M jak miłość. Aleksandra rozkwitnie przy nowym kochanku! Tylko Aneta wie kim on jest

M jak miłość. Aleksandra rozkwitnie przy nowym kochanku! Tylko Aneta wie kim on jest

2021-07-15 9:04

Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) z "M jak miłość" nie ma szczęścia do facetów. Poprzednio uwikłała się w dziwną relację z Markiem (Mariusz Kiljan), który próbował namówić ją na niezobowiązujący trójkąt z Iwoną (Hanna Śleszyńska). Teraz Aleksandra z "M jak miłość" pochwaliła się zdjęciem z nowym kochankiem, ale nie pokazała jego twarzy! Do akcji wkroczyła Aneta (Ilona Janyst), która skomentowała wybór serialowej teściowej. Żona Olka (Maurycy Popiel) dowiedziała się kim jest nowy kochanek Chodakowskiej! Jaka tajemnica wyjdzie na jaw?

Aneta poznała wielki sekret Aleksandry z "M jak miłość"

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 szykują się wielkie zmiany. Matka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka zaszaleje. Już teraz kobieta chwali się zdjęciami, na których pozuje z nowym kochankiem. Jak dotąd nie ujawniła jednak jego twarzy. Oznacza to, że będzie ukrywać mężczyznę przed synami? Bardzo możliwe, bo kobieta ma za sobą dość burzliwe relacje z facetami, które nie zawsze kończyły się dobrze.

W poprzednich odcinkach "M jak miłość" spotykała się np. z Markiem, który starał się namówić ją na niezobowiązujący trójkąt z Iwoną, a z kolei Robert Krajewski (Grzegorz Wons) okrutnie ją poniżył. Tym razem Aleksandra dobrze trafi? Jeśli tak, to czemu nie pokaże twarzy kochanka?

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

Operacja gwiazdy M jak miłość w takich warunkach! Sławek Uniatowski pokazał jakie specjalne łózko dostał w szpital

Jak się okazuje, tylko Aneta poznała prawdę o partnerze teściowej.

- A niech tam nawet pada… Aleksandra kwitnie w towarzystwie …..???!❤️❤️❤️ - podpisała zdjęcie Małgorzata Pieczyńska

- A ja wiem, a ja wiem!!?? - napisała aktorka Ilona Janyst, czyli Aneta z "M jak miłość".

To oznacza, że zadziorna i konkretna Aneta znów wie wszystko! Żona Olka słynie ze swojej zaradności i pomysłów, ale też z tego, że zawsze umie dowiedzieć się pewnych informacji. I tak też jest w tym przypadku! 

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz popełni samobójstwo na morzu?! Marcin znajdzie dowód na śmierć Mostowiaka

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 sporo się zmieni. Synowie Aleksandry mogą nie być zachwyceni wybrykami matki. Marcin nadal będzie borykał się z kryzysem z Izą (Adriana Kalska), ale też dostanie specjalne zlecenie. Barbra (Teresa Lipowska) poprosi go, by pomógł w odnalezieniu Mateusza (Krystian Domagała). Olek natomiast będzie rozwijał karierę pod okiem Argasińskiego (Karol Srasburger), który straci nad sobą panowanie. Tym sposobem panowie nie będą mogli kontrolować matki, a może to pomogłoby jej uniknąć kłopotów. 

Najnowsze