M jak miłość. Adriana Kalska jest łysa! Co się stało Izie?

2018-07-27 5:05 Ag

Adriana Kalska zmieniła się nie do poznania! Serialowa Iza Lewińska z "M jak miłość" umieściła na Instagramie zdjęcie, na którym jest zupełnie łysa. Czy ta niepokojąca przemiana ma związek z jej bohaterką z "M jak miłość"? Czy Izie stanie się coś złego? Komentarz Adriany Kalskiej pod zdjęciem rozwiał wszelkie wątpliwości.

"M jak miłość" po wakacjach 2018 nowe odcinki od poniedziałku, 27.08.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Adriana Kalska, aktorka znana widzom przede wszystkim jako Iza z "M jak miłość" już od września pojawi się w nowej roli. Weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". I w związku z tym już ma pierwsze próby oraz poddaje się spektakularnym charakteryzacjom.

Efekt jak zawsze jest zadziwiający! Łysa Adriana Kalska umieściła już zdjęcie zza kulis "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Żeby nie martwić fanów "M jak miłość" od razu napisała o co chodzi z jej metamorfozą. Najwyraźniej nie chciała wzbudzać zamieszania wokół postaci Izy, która w nowym sezonie "M jak miłość" i tak przeżyje koszmarne chwile gdy przyjdzie jej walczyć ze śmiercią.

Co się stanie z Izą w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej? To już pewne, że Iza będzie miała wypadek, po którym trafi do szpitala w stanie śpiączki. Dojdzie do tego, że straci też pamięć, a Artur (Tomasz Ciachorowski) wykorzysta amnezję żony, żeby ją przy sobie zatrzymać.

Na szczęście nadejdzie taki moment, że Iza uwolni się od Artura i ucieknie do Marcina (Mikołaj Roznerski)...

Najnowsze