M jak miłość. Radosna nowina o Adrianie Kalskiej i Mikołaju Roznerskim

2018-07-26 11:01 Ag
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w "M jak miłość"

Zakochani z "M jak miłość" podjęli ważną decyzję dotyczącą przyszłości ich związku. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są razem od ponad pół roku, ale dopiero teraz zdecydowali się na ten krok. Aktorzy z "M jak miłość" postanowili razem zamieszkać. Ponoć to Roznerski przeprowadził się do mieszkania Kalskiej, które gwiazda wynajmuje w Warszawie.

"M jak miłość" po wakacjach 2018 nowe odcinki od poniedziałku, 27.08.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski to obecna najgorętsza serialowa para! Zarówno w życiu prywatnym jak i w "M jak miłość" wzbudzają mnóstwo emocji. Zwłaszcza wśród fanów serialu, którzy trzymają kciuki za związek Izy i Marcina.

Prywatnie gwiazdy "M jak miłość" są na takim etapie związku, w którym przyszła pora na kolejny krok. Jak podaje tygodnik "Na żywo" zakochani właśnie zamieszkali razem. Mikołaj Roznerski postanowił wnieść walizki do mieszkania wynajmowanego przez Adrianę Kalską w Warszawie.

Choć oboje niechętnie mówią o swoim związku w wywiadach, to czasami zdarza im się wspomnieć jak im się układa. Serialowy Marcin z "M jak miłość" ostatnio w magazynie "Tele Tydzień" przyznał, że ma u boku wyjątkową osobą.

- Jestem oddany wspaniałej kobiecie, która jest u mojego boku wbrew różnym pojawiającym się ostatnio plotkom. Z głowy wyparowało mi młodzieńcze "fiu- bździu" i teraz najważniejsze jest moje dziecko, bliscy, moja kobieta oraz to, że mogę iść przez życie zgodnie z własnymi przekonananiu - mówił.

Najnowsze