Koniec M jak miłość. Franka publicznie odrzuci oświadczyny Pawła w ostatnim 1594 odcinku! Upokorzy go na oczach rodziny i byłego narzeczonego - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Koniec M jak miłość. Franka publicznie odrzuci oświadczyny Pawła w ostatnim 1594 odcinku! Upokorzy go na oczach rodziny i byłego narzeczonego - ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Franka publicznie odrzuci oświadczyny Pawła w ostatnim 1594 odcinku! Upokorzy go na oczach rodziny i byłego narzeczonego - ZWIASTUN

2021-05-20 11:28

Koniec "M jak miłość" w 1594 odcinku będzie pełen wstrząsających zwrotów akcji u Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek). W relacjach tej pary nastąpi przełom, a Zduński będzie gotów na oświadczyny. Romantyczne zaręczyny w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przygotuje za plecami ukochanej. Franka nie będzie się spodziewała tego, że Paweł chce poprosić ją o rękę. Nagle w finale "M jak miłość" zjawi się były narzeczony Franki, bandyta Krzysiek (Michał Chruściel)! To właśnie przez niego Franka odrzuci oświadczyny Pawła na oczach całej jego rodziny w nowym bistro? Powód, dla którego góralka nie zgodzi się na ślub będzie zupełnie inny!

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

"M jak miłość" przed przerwą wakacyjną skończy się w przełomowej chwili dla Pawła i Franki. Ich związek trwa od niedawna, ale Zduński będzie już absolutnie pewny, że chce spędzić z tą dziewczyną resztę życia. Zanim w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" oświadczy się France, dostanie błogosławieństwo od swojej matki Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która odda synowi pierścionek zaręczynowy dla jego kolejnej, przyszłej żony. Zaręczyny Zduńskiego i Franki zbiegną się w czasie z otwarciem nowego bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), o nazwie "Nasz Zielony Sad", którego odmieniła właśnie ukochana Pawła. Kinga zaufała jej i dała posadę menadżerki.

Patrz też: Koniec M jak miłość. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki w ostatnim 1594 odcinku? Skoczy do rzeki w Grabinie, a Barbara będzie umierała ze strachu - WIDEO

W 1594 odcinku "M jak miłość" Paweł będzie przekonany, że nikt oprócz niego, Marysi i córki Basi (Gabriela Raczyńska) nie wie o planowanych oświadczynach. Bardzo się pomyli, bo niemal cała rodzina Zduńskich i Mostowiaków będzie podejrzewała, że za imprezą w bistro stoi coś jeszcze niż uroczyste otwarcie. Zbiorą się na niej także przyjaciele Kingi, Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła. A z Grabiny w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przyjedzie babcia Barbara (Teresa Lipowska) z Marysią. Zabraknie za to Artura (Robert Moskwa) i Basi (Karina Woźniak). Nie będzie też córki Pawła, bo Basia nagle go opuści.

Napięcie na koniec "M jak miłość" sięgnie zenitu! Paweł w najczarniejszych koszmarach nie będzie podejrzewał, że coś może się nie udać. Zwłaszcza, że w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" będzie miał wsparcie całej rodziny. Okaże się, że o planowanych oświadczynach brata wie już Piotrek, który pochwali jego decyzję. - Dzisiaj mamy podwójnie wielki dzień, braciszku? My ruszamy z nowym lokalem, a ty z nowym życiem?

- Cicho! Mama ci powiedziała, tak? Wiedziałem, że nie wytrzyma... Kto jeszcze wie? - zapyta coraz bardziej przerażony Paweł.

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Piotrek pobity przez brata w ostatnim 1594 odcinku! Tym razem pójdzie o Frankę

Na imprezie w bistro w 1594 odcinku "M jak miłość" wystąpi góralska kapela jej stryja, Jędrzeja Gutowskiego (Piotr Majerczyk). Ale z Bukowiny Tatrzańskiej przyjedzie też były narzeczony Franki, bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), który chciał kiedyś zabić Pawła! Ukochana Zduńskiego w finale sezonu "M jak miłość" nie będzie chciała widzieć już dawnego kochanka, a Krzysiek będzie musiał pogodzić się z porażką i z tym, że stracił ją na zawsze.

Na tym nie koniec emocji w 1594 odcinku "M jak miłość"! Jeden z kuzynów Franki, góral Mikołaj (Marcin Bobak) wpadnie w szał, kiedy zobaczy, jak Piotrek bierze w ramiona Kingę. Nie będzie wiedział, że to brat bliźniak Pawła. Pomyśli, że to Zduński zdradza Frankę przy wszystkich. W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" góral rzuci się na Piotrka z zamiarem pobicia, ale w obronie mąż Kingi stanie jego brat i stryj Franki.

Występ Franki na koniec "M jak miłość" z góralką kapelą uświetni wielkie otwarcie bistro Kingi, ale głównym punktem wieczoru będą oświadczyny. Bo nagle w 1594 odcinku "M jak miłość" Paweł padnie przed ukochaną na kolana i wręczając jej pierścionek zaręczynowy Marysi, poprosi ją o rękę.

Zszokowana Franka w 1594 odcinku "M jak miłość" odrzuci oświadczyny! Nie zważając na to, że poniża Pawła na oczach rodziny i przyjaciół. - Przykro mi, ale nie! - odpowie  góralka, a Paweł nie uwierzy własnym uszom. Zduński zblednie, a jego ukochana wyjaśni dlaczego nie chce za niego wyjść za mąż.

- To nie ma być żaden układ, przymus... Chcę, żeby to była twoja decyzja, nasza i z serca, a nie z rozsądku! - szepnie. - Twój stryj nie ma nic wspólnego z moją decyzją... I nie ma też nic wspólnego z tym, że bardzo cię kocham. I chcę, już od dawna się z tobą ożenić... - zapewni Paweł w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" i ponowi pytanie czy Franka za niego wyjdzie.

- I ty tak serio? Tylko błagam, nie kłam! Naprawdę tego chcesz? Tak... Wyjdę za ciebie... Tak, trzy razy tak!!! - odpowie szczęśliwa Franka, a cała rodzina Mostowiaków i Zduńskich oraz przyjaciele w finale sezonu "M jak miłość" zacznie im gratulować.

Tylko Barbara będzie miała powód do smutku, bo w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" dostanie tragiczną wiadomość od wnuka Mateusza (Krystian Domagała), który pożegna się z babcią już na zawsze.

M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), otwarcie bistro Nasz Zielony Sad

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1594. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), otwarcie bistro Nasz Zielony Sad
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze