Kinga w M jak miłość ma dość swojego męża?! Katarzyna Cichopek porównała go z prawdziwym i źle to wypadło

i

Autor: MTL Maxfilm Kinga z "M jak miłość" ma dość swojego męża?! Katarzyna Cichopek porównała go z prawdziwym i źle to wypadło

Kinga w "M jak miłość" ma dość swojego męża?! Katarzyna Cichopek porównała go z prawdziwym i źle to wypadło

Małżeństwo Zduńskich w "M jak miłość" przetrwało już niejedną burzę. W ostatnim sezonie serialu Kinga (Katarzyna Cichopek) musiała zmierzyć się ze zdradą Piotrka (Marcin Mroczek) i jego natrętną kochanką Kamilą (Anna Gorajska). Ale nawet ta historia nie zniszczyła twardej podbudowy, jaką dało Zduńskim 21 lat wspólnego budowania przyszłości. Okazuje się jednak, że to co wydaje się atutem Piotrka w "M jak miłość" w rzeczywistości może oznaczać nudę, rutynę i zmęczenie. Sprawdź co Katarzyna Cichopek mówi o swoich 2 mężach - serialowym i tym prawdziwym!

Kinga w "M jak miłość" ma dość małżeństwa z Piotrkiem? Cichopek ujawnia całą prawdę

Katarzyna Cichopek to jedna z największych gwiazd "M jak miłość". Z serialem związana jest od początku jego istnienia i własnie wśród Mostowiaków znalazła swoje miejsce i utorowała drogę swojej kariery. Kinga została żoną Piotrka Zduńskiego i małżonkowie mają 4 wspaniałych dzieci: Lenkę (Marysia Głowacka), Miśka (Olek Bożyk) oraz bliźniaczki Emilkę (Julia Kempka) i Zuzię (Marcelina Kempka). Czy w serialowej rzeczywistości to małżeństwo je naprawdę szczęśliwe?  

Kinga z "M jak miłość" udzieliła obszernego wywiadu dla magazynu "Dobre rady", w którym zdecydowała się opowiedzieć o swojej roli żony i mamy. Gwiazda zdradziła, że w jej domu najważniejsze są rozmowy i... poczucie humoru jej męża, Marcina Hakiela! Przy tej okazji Cichopek porównała też swoich 2 mężów - tego z serialu i prawdziwego.  

Zobacz też: Nowa Ania z M jak miłość. Córka Budzyńskiego i Marty będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kolejna zmiana aktorki?

Tak Piotrek z M jak miłość świętuje 8 rocznicę ślubu! Synowie Marcina Mroczka oniemieli z zachwytu - WIDEO, ZDJĘCIA
Katarzyna Cichopek w górach z mężem Marcinem Hakielem

i

Autor: Instagram Katarzyna Cichopek w górach z mężem Marcinem Hakielem

Mecenas Piotrek Zduński w "M jak miłość" ma wiele zalet, ale nie potrafi rozbrajać złości swojej pięknej żony jak czyni to Hakiel w ich rodzinnym domu.

- Marcin ma niesamowitą umiejętność rozbrajania mnie - mówi w "Dobrych radach" Cichopek o swoim prawdziwym małżonku. - Gdy chcę się na niego złościć, to on coś takiego powie, że cała złość przechodzi. Nawet czasem gryzę się od środka w policzek,by się nie roześmiać, ale nie wytrzymuje długo - zdradza gwiazda "M jak miłość".    

Kinga z "M jak miłość" wypowiedziała się także na temat stosunku jej męża do sytuacji z serialu i tego, czy są o siebie zazdrośni.

- On ma gorzej, niż, bo przecież mam oficjalnego męża od lat, czyli Piotra Zduńskiego  "M jak miłość". Z serialowym mężem jestem aż 21 lat, a z Marcinem będziemy świętować dopiero 13 rocznicę - ujawniła Cichopek. 

Marcin Hakiel na pewno potrafi rozbroić żonę trafionym żartem. Może Piotrek w "M jak miłość" powinien się od niego tego nauczyć? 

Nie przegap: Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 1595 odcinku

Najnowsze