Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 1595 odcinku

i

Autor: MTL Maxfilm Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 1595 odcinku

Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 1595 odcinku

Kiedy "M jak miłość" pojawi się znów w TVP2? Znamy datę emisji nowych odcinków! Na 1595 odcinek ulubionego serialu Polaków trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale na szczęście nie tak długo, jak się wszyscy obawiali. Być może Zarząd TVP "zlitował się" nad stęsknionymi za Mostowiakami fanami "M jak miłość" i zdecydował się nieco przyspieszyć emisję pierwszego odcinka nowego sezonu. Co w nim zobaczymy? Czy Mateusz (Krystian Domagała) przeżyje rozstanie z niewierną Lilką (Monika Mielnicka)? Jak Barbara (Teresa Lipowska) zniesie tęsknotę za ukochanym wnukiem i niepewność, co się z nim dzieje? Czy Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) się rozstaną?

Znamy datę emisji nowego sezonu "M jak miłość"! Co się stanie w 1595 odcinku?

Kiedy zobaczymy nowe odcinki "M jak miłość"? Mamy dobrą wiadomość - na 1595 odcinek serialu nie trzeba będzie wcale tak długo czekać! Fani sagi rodu Mostowiaków nadal są pod wrażeniem finału 21 sezonu i nie mogą się doczekać na odpowiedź, co się stało z Mateuszem (Krystian Domagała), czy Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą razem?

Dobra wiadomość z "M jak miłość" jest taka, że nareszcie znamy odpowiedź na pytanie, kiedy rusza nowy sezon serialu! Na szczęście najważniejsze kwestie rozwiążą się już w 1595 odcinku, pierwszym po wakacyjnej przerwie. Czy Mateusz skoczył do rzeki w Grabinie? Czy Iza rzuciła oszalałego z zazdrości Marcina? Jak poradzi sobie z rodzinnym dramatem kochana przez wszystkich Barbara? 

Zobacz też: 19-letnia gwiazda M jak miłość pokazała swoje maleństwo. Alicja Ostolska musiała się już tłumaczyć z dziecka w tak młodym wieku 

M jak miłość. Wielka impreza u Mostowiaków. Tak Ula i Bartek wyremontują dom w Grabinie
M jak miłość. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska), Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)

Przede wszystkim w 1595 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że Mateusz nie skoczył do rzeki w Grabinie. Zamiast tego udał się na szosę, gdzie złapał przypadkowego TiR-a i powierzył swój los w ręce nieznajomego kierowcy - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

W pierwszym powakacyjnym odcinku "M jak miłość" nie wyjaśnią się jeszcze dalsze losy małżeństwa Izy i Marcina. Para nadal będzie dryfować w niepewności, czy warto to ciągnąc dalej. Kiedy dowiemy się, czy przetrwają tę koszmarną burzę?

Znamy dokładną datę - 1595 odcinek "M jak miłość" TVP2 wyemituje już w poniedziałek 6 września o stałej porze. I wygląda na to, że będzie się działo!   

Nie przegap: Nowa Ania z M jak miłość. Córka Budzyńskiego i Marty będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kolejna zmiana aktorki?

M jak miłość na planie. Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: Instagram M jak miłość na planie. Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze