Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Wkurzeni fani szukają wiadomości. Sprawdź co się wydarzy!

i

Autor: MTL Maxfilm Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Wkurzeni fani szukają wiadomości. Sprawdź co się wydarzy!

Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Wkurzeni fani szukają wiadomości. Wiemy co się wydarzy!

Kiedy zobaczymy odcinki "M jak miłość"? Nowy rosyjski serial wyparł na chwilę z ramówki TVP2 sagę rodu Mostowiaków i zdezorientowani fani szukają wiadomości, kiedy wróci. Mamy dobrą wiadomość - 1556 i 1557 odcinek "M jak miłość" już niebawem! Sprawdź dokładnie kiedy i co zobaczymy w nowych odcinkach!

Kiedy nowe odcinki "M jak miłość"? Wkurzeni fani szukają informacji, my ją mamy! 

Fani "M jak miłość" dostali na początku roku niespodziankę. Zamiast 1556 i 1557 odcinka ich ulubionego serialu w TVP2 emitowany jest nowy rosyjski hit "Królowa piękności". I choć nowa pozycja ma sporą szansę zdobyć serca widzów, wierni fani "M jak miłość" pytają, kiedy w końcu będą mogli zobaczyć dalsze losy Mostowiaków, Zduńskich i Chodakowskich!

Wierni widzowie seriali dali upust swojemu rozgoryczeniu na naszym profilu na Facebook-u. Zapytani, czy wolą oglądać na początku roku kolejne odcinki "M jak miłość", czy nowy serial "Królowa piękności", wypowiedzieli się jasno.  

- Oczywiście m jak miłość, nie dość że dają aż dwa razy w tygodniu, to jeszcze zabierają i pchają jakieś durnoctwo ??   

- M jak miłość!!! Oddajcie nam serial ukochany!

- Oddajcie M jak Milość!

Czytaj też: M jak miłość. Dlaczego nie ma nowego 1556 odcinka w poniedziałek, 4.01.2021? Kiedy emisja po przerwie?

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie fani bardziej, niż o to co się będzie działo w kolejnych odcinkach ich ulubionego serialu, dopytują się, kiedy w końcu będą mogli to zobaczyć.

- A dlaczego nie było wczoraj ani dzisiaj nie będzie??

A kiedy ten nowy odcinek?

- Dziś też nie będzie?

- Czyli dziś też będzie ten rosyjski niby serial zamiast mki?

- Według mnie i innych fanów osoba która jest odpowiedzialna za ten serial M jak miłość powinna wyjaśnić dlaczego nie było wczorajszego serialu M jak miłość bo jeśli to się będzie powtarzać to oglądalność spadnie M jak Miłość

Uspokajamy wszystkich fanów "M jak miłość"! 1556 odcinek serialu zobaczymy w TVP2 o stałej porze już w poniedziałek 11.01, a 1557 odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 12.01 i nie wiadomo nic o kolejnych planowanych przesunięciach emisji.  

Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość"? Rafał (Jakub Kucner) wyzna szczerze Ali (Alicja Ostolska), dlaczego jej nie chce, Iza (Adriana Kalska) wplącze się w bardzo niebezpieczną znajomość z nowym kolegą (Daroiusz Kordek) z pracy, a Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) będą szykowali się do ślubu. W 1556 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) nagle się wzbogacą i poznamy też bardzo dziwnych sąsiadów Rogowskich w Grabinie - Ci ludzie mają wiele do ukrycia!    

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1560: Sandra pokaże Wernerowi prawdziwą twarz! Długo z nią nie wytrzyma?

Najnowsze