Julka odeszła z M jak miłość dwa lata temu, a teraz Joanna Kuberska wyjawiła powód dlaczego nigdy nie wróci!

i

Autor: MTL Maxfilm Julka odeszła z M jak miłość dwa lata temu, a teraz Joanna Kuberska wyjawiła powód dlaczego nigdy nie wróci!

Julka odeszła z M jak miłość dwa lata temu, a teraz Joanna Kuberska wyjawiła powód dlaczego nigdy nie wróci!

2021-07-06 13:43

Julka z "M jak miłość" to jedna z wielu ról Joanny Kuberskiej, ale na tyle istotna, że dzięki niej stała się popularna i otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery zanim jeszcze skończyła studia. 29-letnia aktorka odeszła z "M jak miłość" blisko dwa lata temu, a widzowie ostatni raz zobaczyli Kuberską na ekranie w styczniu 2020 roku. Wielu fanów Julki liczy na jej powrót do "M jak miłość", bo przecież była dziewczyna Pawła (Rafał Mroczek) nie została uśmiercona, tylko wróciła do Janowa do rodziców. A teraz Kuberska ujawniła dlaczego nigdy więcej nie zagra Julki w "M jak miłość". Jej szczera odpowiedź może być dla Was szokiem.

Czy Joanna Kuberska zagra jeszcze Julkę Kryszak w "M jak miłość"?

Joanna Kuberska w "M jak miłość" grała przez cztery lata. Wygrała casting do roli Julki Kryszak kiedy kończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Wcześniej wystąpiła już w dwóch produkcjach, ale zagrała tylko gościnnie. Dopiero jako Julka w "M jak miłość" miała szansę pokazać wszystkim swój talent i urodę. Od początku było wiadomo, że to właśnie Julka zastąpi u boku Pawła Zduńskiego jego niewierną żonę Alę (Olga Frycz). Ale minęło sporo czasu nim zdradzony Paweł otworzył się na nową miłość. Losy tej pary w "M jak miłość" były momentami bardzo dramatyczne. To Zduński ratował ojca Julki, Kryszaka (Bogdan Kalus) gdy ten chciał się zabić! Dzięki niemu rodzina Kryszaków wyszła na prostą i założyła firmę.

Nie przegap: Grają razem w M jak miłość, a prywatnie są rodziną! Teraz Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy ogłaszają radosną nowinę

Związek Julki i Pawła w "M jak miłość" wzbudzał sporo emocji także dlatego, że dziewczyna Zduńskiego marzyła o czymś więcej niż relacji bez zobowiązań. Chciała ślubu, małżeństwa, dziecka, własnej rodziny. A wówczas w "M jak miłość" Paweł nie chciał i nie mógł jej tego dać. Dlatego schodzili się i rozstawali wiele razy. Aż w końcu w 1488 odcinku "M jak miłość" Julka podjęła ostateczną decyzję - odeszła od Pawła i przekazała mu wiadomość, która ogromnie nim wstrząsnęła.

Ostatni odcinek "M jak miłość" z udziałem Joanny Kuberskiej został wyemitowany w styczniu 2020 roku, ale aktorka odeszła z serialu cztery miesiące wcześniej. Nigdy wcześniej, aż do teraz była gwiazda "M jak miłość", nie wyjawiła prawdziwych powodów odejścia. Pisała tylko, że liczy na nowe zawodowe wyzwania i jej marzenie się spełniło.

Bo jeszcze podczas pracy w "M jak miłość" Kuberska zaczęła grać w innych serialach, takich jak "O mnie się nie martw", "Zawsze warto", "Żmijkowisko", "Chyłka. Kasacja". Cały czas dla wielu internautów została jednak Julką z "M jak miłość" i w związku z tym dość często odpowiada na pytania czy i kiedy wróci do serialu TVP2.

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?

Sprawdź też: Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną mają powód do radości. Posypały się gratulacje

Joanna Kuberska na Instagramie ujawniła, że nie będzie już grała Julki w "M jak miłość", bo ta rola nie do końca jej odpowiadała. - Nie wrócę do "M jak miłość", bo stawiam na rozwój. Trzeba się rozwijać, a nie stać w miejscu. Polecam - wyjaśniła swoim fanom i jednocześnie dodała, że jako Julka z "M jak miłość" przestała się rozwijać, a scenarzyści nie mieli za bardzo pomysłów na tę postać.

Mimo to gwiazda "M jak miłość" postawiła na karierę w serialach! Od ponad roku gra policjantkę Kingę Bielawskiej w "Leśniczówce".  I dołączyła też do obsady "Ojca Mateusza". Jako saksofonistka  Monika Drzazga w kolejnym sezonie będzie ważną kobietą w życiu Oresta Możejko (Piotr Polk).

Tak wyglądało OSTATNIE POŻEGNANIE Julki w "M jak miłość" >>>

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘĆ jak Joanna Kuberska mówi o odejściu z "M jak miłość" i rolach w kolejnych serialach >>>

Najnowsze