Janek odszedł z M jak miłość. Teraz Tomas Kollarik pojawi się w nowej roli w hitowym serialu TVP

i

Autor: Instagram Janek odszedł z M jak miłość. Teraz Tomas Kollarik pojawi się w nowej roli w hitowym serialu TVP

Janek odszedł z M jak miłość. Teraz Tomas Kollarik pojawi się w nowej roli w hitowym serialu TVP

2021-05-27 11:10

Trudno wypatrywać Janka (Tomas Kollarik) w "M jak miłość", ponieważ po tragicznych wydarzeniach i postrzale, Morawski wylądował na wózku i walczył o sprawność, przez co odtrącił Sonię (Barbara Wypych), ale ostatecznie para do siebie wróciła i razem uciekli z Grabiny. Janek i Sonia zniknęli z "M jak miłość", ale Tomas Kollarik pochwalił się na Instagramie zdjęciem, które potwierdza, że pojawi się w innym hicie TVP. Fani aktora będą zadowoleni, bo dołączył do obsady serialu "Wojenne dziewczyny". Czy oznacza to, że na próżno wypatrywać Janka w kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021?

Tomas Kollarik zagra w "Wojennych dziewczynach"

Janek i Sonia to jedna z ulubionych par w "M jak miłość'. Niestety oboje odeszli z serialu po tragicznych wydarzeniach podczas ich ślubu. Na Morawskiego czyhali bandyci, którzy w końcu dopięli swego. Janek został postrzelony i walczył o życie. Wylądował na wózku inwalidzkim i odtrącił niedoszłą żonę, która pomimo wszystko walczyła o miłość do końca. Ostatecznie w "M jak miłość" para się pogodziła i zdecydowała się na ucieczkę z Grabiny, by niebezpieczni zabójcy ich nie dopadli.

Fani "M jak miłość" długo nie widzieli na ekranie Janka, ale to się zmieni, ponieważ Tomas Kollarki pojawi się w innym hicie TVP. Mowa o serialu "Wojenne dziewczyny", gdzie pojawi się w nadchodzącym sezonie.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w nowym bistro Kingi w ostatnim 1594 odcinku! Franka uczci pamięć zmarłego dziadka w wyjątkowy sposób – WIDEO

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

"Wojenne dziewczyny" to serial wojenny, który doczekał się 3 sezonów. 4 sezon serialu miał pojawić się w telewizji wcześniej, ale przez pandemię nie można było dokończyć prac na planie. Wiadomo już, że widzowie zostaną nagrodzeni za cierpliwość i już niedługo zobaczą dalsze losy m.in. Ewki (Vanessa Aleksander) i Witka (Michał Czernecki). Tomas Kollarik pochwalił się zdjęciem, na którym dziękuje obsadzie "Wojennych dziewczyn" za udział w nagraniach.

"Wojenne dziewczyny" to kolejna króciutka i dobra przygoda na moim szlaku. Dziękuję @aksonstudio i @marta_kownacka_ za to, że mogłem tu zaznaczyć swoją obecność.Drodzy Widzowie, wyczekujcie nowego sezonu, a gdy wyłapiecie moment, w którym pojawi się moja postać, dajcie proszę znać. ;).Zapraszam Was do oglądania poprzednich części na @tvp_vod" - podpisał zdjęcie aktor.

Przeczytaj: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu - WIDEO

Fani "M jak miłość" mogą zobaczyć ulubionego Janka w innej produkcji. Póki co nie ma informacji czy scenarzyści "M jak miłość' zdecydują się kontynuować wątek Janka i Soni, aczkolwiek istnieje duże prawdopodobieństwo, że para pojawi się w jesiennej odsłonie serialu. Wiele spraw w ich wątku nie zostało dokończonych, a w minionych odcinkach nadal wspominano ich obecność. Szczególnie Rafał (Jakub Kucner) z "M jak miłość" czeka na powrót przyjaciół. Możliwe, że i on i widzowie zobaczą Janka i Sonię po wakacjach 2021. Póki co Tomas Kollarik pojawi się na pewno w "Wojennych dziewczynach". 

Wojenne dziewczyny. Tomas Kollarik

i

Autor: Instagram Wojenne dziewczyny. Tomas Kollarik
Najnowsze