Dramat gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft cudem wyrwała się ze szponów śmierci - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Dramat gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft cudem wyrwała się ze szponów śmierci - ZDJĘCIA

Dramat gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft cudem wyrwała się ze szponów śmierci - ZDJĘCIA

Iga Krefft cudem uniknęła śmierci! Przerażające wyznanie gwiazda "M jak miłość" zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Serialowa Ula totalnie zagubiła się podczas podróży i mogło spotkać ją najgorsze! Gwiazda dziękuję opatrzności, że wyszła z tej opresji cało. Co się wydarzyło dokładnie Uli z "M jak miłość" podczas wakacyjnej podróży? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA na dowód dramatycznych przeżyć Krefft!

Ula z "M jak miłość" mogła zginąć! Przerażający dramat Igi Krefft - zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

Iga Krefft, znana jako Ula z "M jak miłość" znów wyruszyła w wakacyjną podróż. Ostatnio odpoczywała w niesamowitych luksusach - czytaj więcrej TUTAJ>>> -i tym razem miało być podobnie. Ale wszystko poszło nie tak! Gwiazda sagi rodu Mostowiaków jest sobie trochę winna, bo zagubiła się na lotnisku i pomyliła loty, w rezultacie czego nie zdążyła na swój samolot. A później było jeszcze gorzej!  

Ula z "M jak miłość" dramat relacjonowała na swoim profilu na Instagramie. Iga Krefft często piszę do swoich fanów o ważnych wydarzeniach w swoim życiu. Tym razem jednak to wszystko zabrzmiało katastrofalnie!

Czytaj też: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

Kolejna katastrofa w domu Katarzyny Cichopek. Gwiazda M jak miłość groziła, że ich wszystkich załatwi!
M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram

Iga Krefft przyznała się jakiś czas temu, że od lat cierpi na depresję. Osoby, które mają tę chorobę często mają trudności np. z koncentracją. Być może z tego powodu gwiazda "M jak miłość" zupełnie pogubiła się na lotnisku i w ogóle nie odnalazła swojego lotu do Paryża.   

- Szczęście mnie opuściło! Uciekł mi samolot do Paryża. Zmieniali mi sto razy godzinę i się pogubiłam - napisała Krefft w swoim Instastory.

- Pozdrawiam swój nieogar, chyba mózg mi się przegrzał od nadmiaru roboty - próbowała jeszcze żartować gwiazda. 

Ale na efekty tej pomyłki Krefft nie musiała długo czekać. Okazało się, że w ułamku sekundy gwiazda "m jak miłość" została bez dachu nad głową!  

- Chyba mogę powiedzieć że jestem patologicznie spontaniczna, bie nie wiem nawet gdzie będę dzisiaj spać...

Ostatecznie Krefft zdecydowała się przeczekać do następnego lotu w bardzo tanim motelu. Ale nie były to jednak dobrze wydane pieniądze... Tu własnie Ula z "M jak miłość" przeżyła swój największy, nocny koszmar! 

- Zaszalałam i spałam w hostelu! Stwierdziłam, że na 4 godziny szkoda kasy na jakieś luksusy, ale... Pół nocy bałam się, że zostanę zamordowana przez kogoś z innego pokoju - wyznała Krefft na swoim profilu na Instagramie. - Jakoś jednak się wyrwałam szponom śmierci - w finale Krefft znów zaczęła ze swojej "przygody żartować". 

Ujawniamy, że Uli z "M jak miłość" ostatecznie udało się i odleciała szczęśliwie do Paryża!  

Zobacz także: M jak miłość. Joasia zaręczona! Wreszcie weźmie ślub. Kim będzie drugi mąż Chodakowskiej?

M jak miłość: Iga Krefft (Ula)

i

Autor: Instagram

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z dramatu Uli z "M jak miłość"!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze