Aneta z M jak miłość w niebezpieczeństwie. Ciężarna Ilona Janyst nie mogła uwierzyć w to, co ją spotkało

i

Autor: MTL Max Film Aneta z M jak miłość w niebezpieczeństwie. Ciężarna Ilona Janyst nie mogła uwierzyć w to, co ją spotkało

Aneta z M jak miłość w niebezpieczeństwie. Ciężarna Ilona Janyst nie mogła uwierzyć w to, co ją spotkało

2021-08-13 12:40

Ciężarna gwiazda "M jak miłość" znalazła się w niebezpiecznej sytuacji... Ilona Janyst odpoczywa na wakacjach w Chorwacji, które zostały przerwane nagłym wypadkiem. Aneta z "M jak miłość" znalazła się w obcym kraju z nagłą potrzebą i sytuacją bez wyjścia. Wszystko potoczyło się zupełnie inaczej, niż spodziewała się aktorka. Przeżycie zrelacjonowała na swoim Instagramie, gdzie wyraziła wielki szok i niedowierzanie nad tym, co ją spotkało. To była spora lekcja dla Ilony Janyst na przyszłość. Sprawdź szczegóły.

Tego Aneta z "M jak miłość" w życiu by się nie spodziewała! Ilona Janyst była w szoku

Wiele gwiazd serialu "M jak miłość" ma teraz przerwę od nagrywania kolejnych scen. Urlop wykorzystała m.in. Aneta z "M jak miłość", która udała się odpocząć do słonecznej Chorwacji. Nie spodziewała się jednak, że spotka ją tam niebezpieczna sytuacja, w której będzie potrzebowała pomocy. Będąc w obcym kraju dużo trudniej znaleźć wsparcie, a to co spotkało aktorkę, zapamięta na długo.

Niedawno gwiazda "M jak miłość" ogłosiła ciążę, co wywołało lawinę gratulacji. Czy to oznacza, że serialowa Chodakowska też będzie miała dziecko? Tego jeszcze nie wiadomo, ale Olek (Maurycy Popiel) nie ukrywał, że jest gotowy na ewentualne bycie ojcem. Ciąża to stan, kiedy kobieta powinna dbać o sobie podwójnie. Tym bardziej Ilona Janyst się zestresowała. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rewolucja u Budzyńskich! Oto nowa córka Andrzeja i Magdy. Co się stanie z Anią? - ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?

Gwiazda "M jak miłość" zrelacjonowała niebezpieczną sytuację z pobytu w Chorwacji na swoim Instagramie.

- Znalazłszy się w nagłej potrzebie, podchodzę na plaży do pewnego pana i zagaduję: - excuse me, do you by any chance have a band-aid, a sticking plaster? - zapytała aktorka z "M jak miłość", która pilnie potrzebowała plastra. - Uhm, I have to ask my wife: LIDKAAAAAA, mamy jakiś plaster? - odpowiedział turysta.

Ta sytuacja bardzo rozśmieszyła Ilonę Janyst, która nie mogła uwierzyć, że kiedy w Chorwacji potrzebowała pomocy, bo przydarzył się jej mały wypadek, trafiła akurat na uprzejmego Polaka. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Aneta z "M jak miłość" zawsze umie poradzić sobie w każdej sytuacji i jak widać, grająca ją Ilona Janyst także. Aktorka znalazła się w momencie, kiedy potrzebowała pomocy, ale szybko okazało się, że Polacy są bardzo pomocni, szczególni ci spotkani za granicą. Aktorka z pewnością nie zapomni tej chwili na długo. Miejmy nadzieję, że po odpoczynku w Chorwacji wróci na plan, by móc nadal odgrywać rolę żony Olka. Możliwe, że w nowym sezonie "M jak miłość" Aneta też będzie ciężarna. 

Najnowsze