M jak miłość

Aneta z M jak miłość przekazała, że choruje! Ilona Janyst przeżywa ciężkie chwile. Choroba spadła na nią niespodziewanie

2023-07-06 10:51

Ilona Janyst, znana jako Aneta z "M jak miłość", podzieliła się ze wszystkimi smutną wiadomością o chorobie! Co prawda aktorka bardzo chroni prywatność i rzadko zdradza kulisy własnego życia, ale tym razem zamieściła przygnębiający wpis na Instagramie i przekazała, że jest chora. W związku z tym Janyst przeżywa trudne chwile. Na dowód tego umieściła zdjęcie jak osłabiła ją choroba. Przy okazji zwróciła się też do swoich fanów z pytaniem czy ktoś, tak jak ona, zmaga się teraz z podobną chorobą. Sprawdź szczegóły!

Na co jest chora Ilona Janyst, serialowa Aneta z "M jak miłość"?

Ilona Janyst ma przed sobą pracowite tygodnie w "M jak miłość". Co prawda w ostatnim wywiadzie serialowa Aneta Chodakowska zapowiedziała, że niebawem czeka ją dłuższa przerwa w nagraniach, ale co najmniej do sierpnia będzie kręciła nowe odcinki serialu. Na swoim profilu na Instagramie Janyst chętnie dzieli się ujęciami z planu, bardzo dba o to, żeby pokazać fanom jak wygląda jej zawodowe życie. Prywatność swoją, męża Pawła Janysta i dwójki dzieci, 4,5 letniej córki i 1,5-rocznego syn, chroni ze wszystkich sił. Rzadko publikuje rodzinne zdjęcia, a jeśli już, to nie pokazuje na nich dzieci, tylko pozuje z mężem.

Teraz jednak znana z "M jak miłość" Janyst podzieliła się przykrą wiadomością o chorobie, z którą zmaga się mimo fali upałów, mimo, że lato w pełni. "Kto choruje w lipcu ten trąba" - napisała ekranowa Aneta z "M jak miłość" pod zdjęciem, na którym widać, że jest osłabiona, ale stara się jakoś przetrwać najgorsze chwile. Chociaż Janyst nie ujawniła na co choruje, co jej dolega, to można przypuszczać, że chodzi o typowe o tej porze roku przeziębienie, często związane z dużymi różnicami temperatur na dworze i w klimatyzowanych pomieszczeniach. Ból gardła, katar, a nawet gorączka to typowe objawy choroby.

Miejmy nadzieję, że Janyst pokona chorobę, wróci do zdrowia i pełni sił i będzie mogła spokojnie nagrać ostatnie odcinki "M jak miłość" przed planowaną przerwą.

M jak miłość. Mąż Ilony Janyst w obsadzie! Pechowy kleryk zbliży się do Anety
Najnowsze