M jak miłość

M jak miłość. Ilona Janyst jeszcze tylko miesiąc będzie grała Anetę! Potem czeka ją długa przerwa

2023-06-26 22:35

Ilona Janyst zapowiedziała, że jej dni w "M jak miłość" są policzone i został jej tylko miesiąc pracy! Rolę Anety Chodakowskiej, wcześniej Kryńskiej, gra od sześciu lat. I na pewno nie zabraknie Janyst w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. Jednak w ostatnim wywiadzie znana aktorka zapowiedziała, że lada moment czeka ją długa przerwa na planie "M jak miłość". Czy to wpłynie na życie Anety i jej męża Olka (Maurycy Popiel)? Poznaj szczegóły!

Dlaczego Ilona Janyst nie będzie grała Anety w "M jak miłość"?

O tym, że w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Aneta wyjedzie z Polski na szkolenie do Monachium mówiło się już w finale minionego sezonu! W tajemnicy przed mężem Aneta dostałam się na szkolenie z traumatologii dziecięcej i postawiła na rozwój kariery! Początkowo Olek protestował, bo ogarnął go lęk czy da sobie radę sam z ich synem Boryskiem (Tymon Szkopek), ale ostatecznie uznał, że musi wspierać żonę, która znalazła nowy cel w życiu zawodowym. Czy to oznacza, że Aneta odejdzie z "M jak miłość" na dłużej?

Ilona Janyst w postać Anety, najpierw kochanki Olki, która rozbiła jego małżeństwo z Magdą (Anna Mucha), a później żony Chodakowskiego wciela się od 2017 roku. Po raz raz pierwszy wyrachowana, bezwzględna Aneta Kryńska pojawiła się w 1286 odcinku "M jak miłość". Romans Olka z Anetą wybuchł podczas służbowego wyjazdu Chodakowskiego do Kuwejtu! Potem Kryńska wszelkimi możliwymi sposobami próbowała odebrać Magdzie męża. Udało się jej! Małżeństwo Magdy i Olka skończyło się rozwodem, a Aneta szybko zajęła miejsce największej rywalki.

Już sześć lat w "M jak miłość" Aneta swoich temperamentem i szalonymi pomysłami wzbudza w widzach sporo emocji. Ze znienawidzonej bohaterki stała się jedną z bardziej lubianych postaci. Jesienią Ilonę Janyst zobaczymy w kolejnym 24 sezonie "M jak miłość", bo Aneta nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Teraz jednak Janyst udzieliła wywiadu, w którym ujawnił, że lada moment nastąpi jej ostatni dzień na planie "M jak miłość" i będzie miał dłuższą przerwę w pracy. O co dokładnie chodzi? Kiedy Aneta pojawi się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach? Nie ma obaw, przerwa Janyst jest uzgodniona z produkcją i wpisana w plan pracy nad kolejnym sezonem serialu. Jeszcze przed miesiąc Janyst będzie grała Anetę, a potem czeka ją zasłużony wypoczynek. Tak jak resztę aktorów i ekipy produkcyjnej.  Aktorka już planuje rodzinne wakacje z mężem Pawłem i dwójką dzieci - 4,5 letnią córką i 1,5-rocznym synem.

- W sierpniu zaplanowana jest przerwa zdjęciowa w serialu i ten czas chcemy przeznaczyć na odwiedziny najbliższych. Pochodzimy z Pawłem z różnych stron Polski, ja z zachodniopomorskiego, on z Kielc. Odległość jest tak znaczna, że autobus z gośćmi weselnymi jechał 13 godzin, jak braliśmy ślub! Na pewno pojedziemy do Drawska Pomorskiego, gdzie mieszkają moi rodzice, przy okazji pewnie zajrzymy też nad morze. A że dziadkowie są zawsze stęsknieni za wnukami, z pewnością zajmą się z ochotą naszymi pociechami, a my z mężem będziemy mieli trochę wolnego dla siebie - wyznała Janyst w rozmowie z portalem światseriali.interia.pl.

Zawirowania u Anety w nowym sezonie "M jak miłość"

Przy okazji Janyst zdradziła co czeka Anetę w "M jak miłość" po wakacjach. Zanosi się na to, że rodzinę Chodakowskich nie ominą dramaty i zmiany.

- Dużo się będzie działo, szczególnie pod względem zawodowym, tak że jest co grać. W sprawach osobistych również szykuje się sporo zawirowań, może nie tyle dotyczących Anety, ile jej bliskich, w co, chcąc nie chcąc, będzie musiała się zaangażować - wyjawiła aktorka.

M jak miłość. Tragedia spadnie na Frankę i Pawła w nowym sezonie! Mroczek pokazał o jeden kadr za dużo
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze