Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość? W życiu Izy nastąpi gwałtowny wstrząs

i

Autor: MTL Maxfilm Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość? W życiu Izy nastąpi gwałtowny wstrząs

Adriana Kalska odejdzie z M jak miłość? W życiu Izy nastąpi gwałtowny wstrząs

Iza jednak zniknie z "M jak miłość"? Ostatnie przeżycia z Marcinem (Mikołaj Roznerski), który dosłownie oszalał z zazdrości, podpuszczony przez manipulanta Bosackiego (Chodakowski), ostro Chodakowską wykończyły. Iza zaczęła się miotać między obroną swojej godności a miłością do rodziny. Czy Adriana Kalska ma już dość roli udręczonej żony Marcina? Gwiazda "M jak miłość" przyjęła główną rolę w serialu konkurencji i fani zaczęli się zamartwiać, że to oznacza rozstanie i odejście ich ulubionej pary w serialu. Czy faktycznie to już koniec Marcina i Izy? Nie będzie tak źle, ale na śliczną i kruchą Chodakowską czeka niezłe trzęsienie ziemi w nowym sezonie! Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ o miłości serialowej i prywatnej Kalskiej i Roznerskiego!

Iza zniknie z "M jak miłość"? Fani boją się, że Kalska odejdzie na zawsze!

Fani "M jak miłość" z jednej strony bardzo ucieszyli się z nowej i do tego głównej serialowej roli Adriany Kalskiej. Z drugiej strony jednak zaczęli się zamartwiać, że w związku z pracą na planie serialu konkurencji gwiazda będzie musiała zrezygnować z roli żony Marcina! Czy faktycznie młoda aktorka nie pogodzi tak dużego obłożenia grafików na obu planach? 

Widzowie "M jak miłość" zaczęli pytać co będzie z Izą na profilu aktorki na Instagramie i pod każdym internetowym artykułem na temat roli Kalskiej w serialu "Papierach na szczęście".  

- Super, że Ada dostała główną rolę, ale obawiam się, że to koniec Izy i Marcina w 'Emce...

Obawy fanów nie są do końca bezpodstawne. Iza w "M jak miłość" przeszła ostatnio prawdziwe piekło. Najpierw odnalazła swoje zawodowe szczęście w wydawnictwie Michała (Paweł Deląg) tylko po to, żeby za chwilę je stracić. Żądny zemsty na Marcinie Bosacki ukartował spisek, w którym naćpana Iza z Michałem (Paweł Deląg) znalazła się w hotelowym łóżku. Nagranie z tego "wydarzenia" dostał Chodakowski i od tej pory urządza żonie koszmar. Faktem jest, że Iza nie powiedziała mu natychmiast po powrocie ze służbowego wyjazdu o swoim dramacie, ale wszyscy widzowie są zdania, że mocno Marcin przesadził. 

Zobacz też: Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Gwiazda M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!
M jak miłość, odc. 1505. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1505. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)

Jak pisaliśmy TUTAJ - w nowych odcinkach "M jak miłość" Marcin zażąda od Izy rozwodu! Gdyby faktycznie tak miała się zakończyć ta historia, Kalska nie miałaby już co robić w serialu... No, chyba, że twórcy postanowią, że w nowych odcinkach Iza będzie zmagać się z losem samotnej matki, co też jest możliwe.  

Na szczęście nie będzie tak źle, uspokajamy! Adriana Kalska na razie łączy pracę na dwóch planach serialowych. Za to w życiu serialowej Izy po wakacjach nastąpi wielki przełom! Czy będzie to rozwód, czy raczej długa podróż poślubna z Marcinem jest na razie tajemnicą produkcji serialu, ale z przecieków z planu wynika, że będzie dobrze!

Serial "Papiery na szczęście", w którym Adriana Kalska gra główną rolę, opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów i gdzie poznaje przystojnego Adama... I oczywiście będzie miłość!

Czytaj także: Armagedon nad mieszkaniem Katarzyny Cichopek! Gwiazda musiała ratować wszystko w ostatniej chwili - WIDEO, ZDJĘCIA

Adriana Kalska przechodzi z M jak miłość do nowego serialu TVN. Zostało blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO

i

Autor: Instagram Adriana Kalska przechodzi z M jak miłość do nowego serialu TVN. Zostało blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ o miłości serialowej i prywatnej Kalskiej i Roznerskiego!

Najnowsze