55-letnia gwiazda M jak miłość pokazała zjawiskową figurę! Widok ciała Doroty Choteckiej-Pazury zwala z nóg - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram 55-letnia gwiazda M jak miłość pokazała zjawiskową figurę! Widok ciała Doroty Choteckiej-Pazury zwala z nóg - ZDJĘCIA

55-letnia gwiazda M jak miłość pokazała zjawiskową figurę! Widok ciała Doroty Choteckiej-Pazury zwala z nóg - ZDJĘCIA

2021-06-17 16:16

Dorota Chotecka-Pazura w "M jak miłość" gra skromną, doświadczoną przez los Krystynę Banach, matkę Lilki (Monika Mielnicka) i teściową Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała). Ale prywatnie 55-letnia aktorka jest wulkanem energii i do tego może się pochwalić zachwycającym ciałem. Nie ma szans, by w "M jak miłość" widzowie zobaczyli taką Dorotę Chotecką-Pazurę. Ale na wakacjach gwiazda z dumą odsłoniła piękne ciało w zaskakujących pozach. Zobaczcie jej gorące zdjęcia z Instagrama.

Boskie ciało Doroty Choteckiej-Pazury na wakacjach

Dorota Chotecka-Pazura do obsady "M jak miłość" dołączyła dwa lata temu, ale od dawna zalicza się do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Niestety w serialu widzowie nie widzą oszałamiającego wygląd 55-letniej aktorki w pełen krasie. Dlaczego? Bo jej bohaterka z "M jak miłość" skromna, pracowita, ale i bardzo zamknięta w sobie Krystyna Banach zwykle chowa swoją urodę i nie eksponuje piękna. Bez wątpienia na zachowanie matki Lilki w "M jak miłość" ma wciąż ogromny wpływ jej bolesne przeszłość. Fakt, że w młodości zarabiała na życie jako prostytutka, a później latami była bita i poniżana przez okrutnego byłego już męża, Banacha (January Brunov).

Nie przegap: Gorący romans Mikołaja Roznerskiego z inną aktorką poza M jak miłość! Adriana Kalska będzie musiała na to patrzeć - WIDEO

Istniało podejrzenie, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 Krystyna Banach już się nie pojawi w rodzinie Mostowiaków, bo przecież Lilka zdradziła i zostawiła Mateusza, a on załamany wyjechał w nieznane. Ostatnie zdjęcia z planu "M jak miłość" wskazują, że matka Lilki nie zniknie na zawsze tak jak jej wyrodna córka i zięć. A do tego w życiu Banachowej pojawi się jej były kochanek, ojciec Lilki, Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak).

Niestety nie wiadomo czy w nowych odcinkach "M jak miłość" Banachowa będzie jeszcze z emerytowanym policjantem Staszkiem (Sławomir Holland). Na pewno w "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie Krystyna będzie się pojawiać rzadziej.

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w piątym miesiącu ciąży z widoczonym brzuszkiem. Nie straci dziecka Łukasza!

Sprawdź też: Naturalna Małgorzata Pieczyńska na plaży! Wygląd 61-letniej gwiazdy "M jak miłość" wprawia w osłupienie. Wszyscy patrzyli tylko na to - ZDJĘCIA

Z kolei Dorota Chotecka-Pazura przerwę od pracy w "M jak miłość" wykorzystuje na rodzinne wakacje z mężem Radosławem Pazurą. Przy okazji 55-letnia aktorka coraz śmielej podbija Instagram. Na profilu gwiazdy "M jak miłość" pojawiły się właśnie seksowne ujęcia w zjawiskowych pozach z wyjazdu na południe Europy! Fani są pod wrażeniem tego jak wygląda ciało Choteckiej-Pazury. Słusznie zauważają, że takiej figury może jej zazdrościć niejedna 20-latka. A jej przyjaciółka Anna Iberszer, z którą razem grały w serialu "Ranczo" napisała nawet: "Dorotka, muszę mniej jeść".

Widok ciała aktorki z "M jak miłość" zaskoczył też wielu internautów, którzy w pierwszej chwili jej nie poznali.

Zobaczcie WIĘCEJ ZDJĘĆ w naszej GALERII >>>

Najnowsze