M jak miłość po wakacjach 2021: Staszek zniknie z Grabiny? Nawet Barbara nie będzie mogła nic zrobić. Po latach zabraknie bliskiego przyjaciela Mostowiaków

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021: Staszek zniknie z Grabiny? Nawet Barbara nie będzie mogła nic zrobić. Po latach zabraknie bliskiego przyjaciela Mostowiaków

M jak miłość po wakacjach 2021: Staszek zniknie z Grabiny? Nawet Barbara nie będzie mogła nic zrobić. Po latach zabraknie bliskiego przyjaciela Mostowiaków

Staszek (Sławomir Holland) z "M jak miłość" nie pojawi się w nowym sezonie po wakacjach 2021! Bliski przyjaciel rodziny Mostowiaków, częsty gość Barbary (Teresa Lipowska) w Grabinie nie znalazł miejsca w nowych odcinkach serialu. Romans Staszka z Krystyną (Dorota Chotecka-Pazura) w "M jak miłość" przebiegał w spokojnym tempie, ale widzowie na razie nie będą mieli okazji tego śledzić. Wygląda na to, że żaden z komendantów najsłynniejszego w Polsce komisariatu w Lipnicy nie dostanie żadnej nowej sprawy do wyjaśnienia. A szkoda, bo czy jest ktoś lepszy do Staszka, kto w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 mógłby rozbić mafię, która chce zabić Janka (Tomas Kollarik)?

Staszek zniknie z "M jak miłość"! Dawny komendant już nie zasiądzie w kuchni Barbary?

Komendant Staszek Popławski z "M jak miłość" nie pojawi się w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2021. Grający go Sławomir Holland nie ma zaplanowanych żadnych dni zdjęciowych w najbliższym czasie. Nie wiadomo także, czy w ogóle pojawi się w scenariuszu nowego sezonu. Czy jego romans z Krystyną Banach będzie się odbywał już poza kadrem?

Staszek jest ważna postacią w "M jak miłość" od początku istnienia serialu. Co ciekawe, do tej pory nie poznaliśmy żadnych szczegółów życia prywatnego komendanta! Pierwszym aktem czysto osobistym Popławskiego była obrona Krystyny przed jej agresywnym mężem, podczas której przekroczył swoje policyjne uprawnienia. Uderzenie Banacha stało się fatalny punktem zwrotnym w jego karierze - komendant musiał opuścić posterunek i odszedł na wcześniejszą emeryturę.   

Zobacz koniecznie: M jak miłość po wakacjach 2021. Wielka strata w rodzinie Rogowskich! Marysia i Artur nie będą mieli o niej żadnych wieści

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacja w Grabinie! Tak Ula i Bartek zabawiają się w domu swojego szefa Tadeusza
M jak miłość odcinek 1553, Sonia (Barbara Wypych), Staszek (Sławomir Holland)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odcinek 1553, Sonia (Barbara Wypych), Staszek (Sławomir Holland)

Zapytaliśmy Sławomira Hollanda, czy pojawi się na planie nowych odcinków "M jak miłość". Aktor na ten moment nie chciał udzielać dłuższego wywiadu, ale odniósł się do dalszych losów swojej postaci. 

Trudno mi powiedzieć. Nie mam do końca wiedzy, ale sporadycznie prawdopodobnie tak - stwierdził gwiazdor "M jak miłość". 

Holland podkreśla, że nie odszedł z serialu "M jak miłość" , a jego postać i tak zrobiła oszałamiającą "karierę", pomimo, że nigdy nie należała do grona głównych bohaterów.

Nie odszedłem z Mjm. Taka jest kolej rzeczy, że dynamika budowania wątków dla postaci jest zmienna i trzeba się z tym pogodzić. To i tak jest niebywałe, że taka pomocnicza postać trwa w serialu niemal od samego początku. I miała też swoje historie. Może pojawią się kolejne, może nie, nie wiem.  

Naszym zdaniem komendant Staszek Popławski miałby w "M jak miłość" jeszcze sporo do zrobienia. Może nie w bieżących sprawach, typu kradzież roweru, ale czy jest ktoś, kto mógłby z większym sercem i rozumem rozgryźć mafię, która poluje na życie Janka?

Były komendant w "M jak miłość" od zawsze był częstym i chętnie goszczonym sąsiadem rodziny Mostowiaków. To on właśnie prowadził sprawę potrącenia Lucjana (Witold Pyrkosz) przez bezdomnego Mariana, obrabowania Barbary i jej męża przez oszusta oraz powstrzymał próbę kradzieży samochodu nestorów rodziny Mostowiaków. Co jednak najważniejsze, to komendant Popławski ostatecznie wyjaśnił sprawę śmierci rodziców Hanki (Małgorzata Kożuchowska)! 

Nic dziwnego, że Barbara ma szczególnie ciepły stosunek do starego, sprawdzonego przyjaciela i zawsze ma dla niego kawałek szarlotki i kieliszeczek nalewki. Aż trudno sobie wyobrazić, aby tego wspaniałego obrazu polskiej gościnności miało w nowym sezonie "M jak miłość" zabraknąć...

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Te wydarzenia wstrząsną rodziną Mostowiaków w nowym sezonie. Nie uwierzą jak to zobaczą

M jak miłość odc. 1528. Staszek (Sławomir Holland), Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1528. Staszek (Sławomir Holland), Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura)
M jak miłość odc. 1528. Staszek (Sławomir Holland), Krzysztof Banach (January Brunov)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1528. Staszek (Sławomir Holland), Krzysztof Banach (January Brunov)
M jak miłość odc. 1546. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner), Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura), Staszek (Sławomir Holland)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1546. Sonia (Barbara Wypych), Rafał (Jakub Kucner), Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura), Staszek (Sławomir Holland)
M jak miłość odc. 1522. komendant Staszek Popławski (Sławomir Holland), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1522. komendant Staszek Popławski (Sławomir Holland), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość: Staszek (Sławomir Holland)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze