Zniewolona. Larysa całuje Natalię na planie! Co je łączy? - ZDJĘCIA

2019-08-24 16:57 jkk
Zniewolona. Natalia (Anna Sagajdacznaja), Larysa (Natalka Denisenko)
Autor: Instagram

Gwiazdy serialu "Zniewolona" w wolnym czasie świetnie się bawią! Tym razem tajemnice o życiu za kulisami odsłoniła Anna Sagajdacznaja, serialowa Natalia. Kto wcielił się w rolę słodkiego pana z wąsami, który czule całuje odsłonięte ramię aktorki? Zobacz koniecznie zdjęcia gwiazd serialu "Zniewolona"!

"Zniewolona." Natalia i Larysa w czułych objęciach!

Anna Sagajdacznaja, gwiazda serialu "Zniewolona" przez chwilę nas nabrała! Wszystko przez jej profil na Instagramie. Opublikowała zdjęcia, na których wygląda jak panna młoda, a zza jej pleców wyłania się przystojniak z wąsem i długimi włosami. Kim on jest?

Obrazek uzupełniają słodko-różowe usta, które wołają "Kiss Me, Baby"! Czy - patrząc na zdjęcia - domyśliliście się od razu, że w ramię całuje Annę jej koleżanka ze "Zniewolonej", Larysa (Natalka Denisenko)?

Zniewolona. Natalia (Anna Sagajdacznaja), Larysa (Natalka Denisenko)
Autor: Instragram

Gwiazda "Zniewolonej", która w serialu przeżywa prawdziwą udrękę jako żona Grigorija (Michaił Gawriłow), na planie tryska humorem! Pogodą ducha Anna chętnie dzieli się z polskimi fanami, z którymi komunikuje się po angielsku.

Pod zdjęciem ze ślubu z Grigorijem, który widzieliśmy w serialu "Zniewolona", aktorka napisała specjalny post do polskim widzów! - Dzisiaj chcę podziękować wam wszystkim i za wszystko! Szczególnie za wiadomości i rozczulające komentarze - napisała. - Jesteście szczęściarzami, bo oglądacie już 2 sezon, a na Ukrainie pokażą go dopiero za 24 dni! - swój specjalny post do Polaków Sagajdacznaja ozdobiła serduszkami.

Jak zakończy się małżeństwo Natalii i Grigorija? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Jak się dowiedzieliśmy, prywatnie aktorki Sagajdacznaja i Denisenko bardzo się lubią i nie stronią od wspólnych żartów. Być może gwiazdy w ten sposób odreagowują trudne chwile kobiet z serialu "Zniewolona?

Najnowsze