Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Natalia straci dziecko! Będzie bliska śmierci - ZWIASTUN

2019-08-15 8:16 Ag
Zniewolona 2 sezon odc. 35. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow), Natalia (Anna Sagajdaczna)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 35. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow), Natalia (Anna Sagajdaczna)

Tragiczne skutki upadku w serialu "Zniewolona"! Ciężarna Natalia (Anna Sagajdaczna) poroni. W 36 odcinku "Zniewolonej" żona Grigorija (Michaił Gawriłow) straci jego dziecko. Jak do tego dojdzie? Po tym jak Czerwiński zepchnął ukochaną ze schodów dojdzie u niej do poważnego krwotoku. W chwili gdy wybaczy Griszy, że podniósł na nią rękę, stan Natalii gwałtownie się pogorszy. Żona Czerwińskiego będzie bliska śmierci, a jej dziecka nie uda się uratować. Zobaczcie zwiastun 36 odcinka "Zniewolonej".

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 36 - piątek, 16.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

W 36 odcinku serialu "Zniewolona" widzowie zobaczą ciąg dalszy dramatu Natalii, która stała się ofiarą własnego męża. Uzależniony od narkotyków Grigorij ośmielił się podnieść rękę na ciężarną i zepchnął ją ze schodów (CZYTAJ WIĘCEJ >>>). Ten upadek będzie miał dramatyczne w skutkach konsekwencje.

Patrz też: Koniec Zniewolonej. Ślub Katii i Andrieja Żadana w ostatnim odcinku! Niespodziewane wydarzenie po ślubie

Po tym wypadku stan Natalii powoli zacznie się poprawiać. Czerwiński zadba o to, by jego żoną i ich nienarodzonym dzieckiem zajął się najlepszy lekarz w Nieżynie. Ale nie uda się zapobiec temu, co nieuniknione. Kiedy w 36 odcinku "Zniewolonej" Grigorij zacznie błagać Natalię o wybaczenie, ona zdobędzie się na wspaniały gest i zapewni, że puści w niepamięć jego brutalne zachowanie.

Agresja ukochanego, presja psychiczna jaką będzie na nią wywierał, żeby mu wybaczyła doprowadzą jednak do kolejnego nieszczęścia. Pod wpływem emocji w 36 odcinku "Zniewolonej" Natalia poroni i tylko dzięki pomocy lekarza uda się ją ocalić przed śmiercią.

Sprawdź też: Zniewolona 2 sezon odcinek 48: Grigorij popełni samobójstwo. Jego zbrodnia wyjdzie na jaw! - ZWIASTUN

Ale na tym nie koniec nieszczęść jakie los ześle na Czerwińskiego. Od lekarza Grisza dowie się, że nigdy nie zostanie ojcem, bo Natalia nigdy nie będzie mogła zajść w ciążę. Ta diagnoza będzie dla niego prawdziwym wstrząsem. Popchnie go do kolejnych bezwzględnych zachowań.

Nie przegap: Zniewolona 3 sezon. Czy będą nowe odcinki? Decyzja jeszcze nie zapadła!

Niedługo później w "Zniewolonej" Grigorij wyrzuci Natalię z domu, bo żona nie da mu dziedzica, o którym tak bardzo marzył (WIĘCEJ TUTAJ >>>). Po rozstaniu z żoną Czerwiński zacznie się powoli staczać na samo dno. Aż w końcu w ostatnim odcinku "Zniewolonej" popełni samobójstwo!

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze