Zniewolona 2 sezon ostatni odcinek 48: Katia i Andriej Żadan wezmą ślub. Grigorij popełni samobójstwo - ZWIASTUN

2019-08-14 9:14 Ag
Zniewolona 2 sezon odc. 48. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: Instagram Zniewolona 2 sezon odc. 48. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)

Koniec serialu "Zniewolona" coraz bliżej. Ostatni 48 odcinek "Zniewolonej" widzowie zobaczą w TVP1 w piątek, 30.08.2019. Już teraz wiemy jak się skończy "Zniewolona" i co się wydarzy w finałowym odcinku 2 sezonu! Tak jak sądziliśmy Katia (Katerina Kowalczuk) weźmie ślub z Andriejem Żadanem (Maxim Radugin). Wcześniej jednak odzyska wolność, bo jej nowy ukochany wykupi majątek Czerwińskich. Z kolei Grigorij (Michaił Gawriłow) popełni samobójstwo. To jednak nie koniec tragedii w ostatnim odcinku "Zniewolonej".

"Zniewolona" 2 sezon odcinek 48 ostatni - piątek, 30.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Czy ostatni odcinek "Zniewolonej" skończy się szczęśliwie dla Katieriny i Andrieja Żadana? Po wszystkich cierpieniach jakie spadły na Katię i jeszcze spadną zanim nastąpi wielki finał 2 sezonu "Zniewolonej" główna bohaterka zasłużyła na to, by los wreszcie wynagrodził jej wszystkie krzywdy.

Faktycznie w 48 odcinku "Zniewolonej" Katia wreszcie odzyska upragnioną wolność i uwolni się od Grigorija Czerwińskiego, który zrobi wszystko by ją dopaść. Zanim to jednak nastąpi rozegra się prawdziwy dramat. Po porwaniu przez sektę dzięki Adriejowi Katii uda jej uciec z pułapki zastawionej na nią przez niebezpiecznych przyjaciół Grigorija.

Nie przegap: Zniewolona. Kim jest Andriej Żadan? Dlaczego przychodzi do burdelu? To on dał Aleksiejowi pieniądze na wykup Katii od Czerwińskiego

Podczas ucieczki Katierina wpadnie jednak do lodowatej rzeki. Nie utonie, ale ciężko zachoruje i jej życie kolejny raz będzie zagrożone. Cały czas będzie się nią opiekował Żadan. Tuż przed końcem 2 sezonu "Zniewolonej" Katia i Andriej Katierina i Żadan postanowią wyjechać z domu Czerwińskich. Przeszkodzi im Susłow, który oznajmi, że kupił cały majątek Grigorija. 

Zobacz też: Zniewolona. Grigorij Czerwiński łamie serca Polek. Prywatnie Michał Gawriłow wygląda zupełnie inaczej!

W ostatnim 48 odcinku "Zniewolonej" widzowie najpierw zobaczą śmierć Grigorija! Oprawca Katii popełni samobójstwo gdy wyjdzie na jaw jego mroczna przeszłość oraz prawda o tym, że zabił Aleksieja Kosacza (Aleksiej Jarowienko). Przyjaciel zabitego męża Katii, Nikołaj (Mark Drobot) udowodni przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij sam się postrzelił, ukradł ordery i zabił Kosacza.

Wkrótce potem Czerwiński dowie się, że jego majątek ma trafić na licytację. Załamany popełni samobójstwo. Zdruzgotana śmiercią męża Natalia (Anna Sagajdaczna) wstąpi do zakonu.

Patrz: Zniewolona 2 sezon, odcinek 45: Katia porwana przez sektę! Uprowadzą ją na zlecenie Grigorija? ZWIASTUN

Koniec "Zniewolonej" będzie trzymał widzów w napięciu do ostatniej minuty. W 48 odcinku "Zniewolonej" Żadan zacznie negocjować z Susłowem w sprawie Katii, która razem z majątkiem Czerwińskich przejdzie na jego własność.

Przez jego zagrywki nie będzie mógł wziąć udziału w aukcji. Niespodziewanie jednak zostanie współwłaścicielem banku. Dzięki temu Andriej bardzo się wzbogaci i będzie w stanie wpłynąć na przebieg transakcji.

W ostatnim 48 odcinku "Zniewolonej" Andriej Żadan kupi Czerwinkę, da wolność wszystkim poddanym, a na koniec oświadczy się Katii. Zostanie przyjęty. Po ślubie Katierny i Andrieja Żadana dojdzie do nieoczekiwanych zdarzeń. 

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze