Zniewolona. Grigorij Czerwiński łamie serca Polek. Prywatnie Michał Gawriłow wygląda zupełnie inaczej!

2019-08-14 8:13
Zniewolona, odcinek 19. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow)
Autor: Facebook TVP Zniewolona, odcinek 19. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow

Polskie fanki serialu "Zniewolona" zachwycone Grigorijem Czerwińskim, którego gra Michaił Gawriłow. Prywatne zdjęcia najgorszego bohatera "Zniewolonej", dręczyciela Katii (Katarina Kowalczuk) zachwycają - piękny, pogodny mężczyzna, idealny mąż i ojciec! Widzowie dyskutują jak to możliwe, żeby Michaił Gawriłow tak doskonale wcielił się w rolę tak złego człowieka. Wiele fanek aktora ze "Zniewolonej" szczerze wyznaje, że lubią takich przystojnych łajdaków. Zobaczcie jak naprawdę wygląda serialowy Grigorij.

Jak naprawdę wygląda Grigorij ze "Zniewolonej"?

Fanki serialu "Zniewolona" zachwyciły się prywatnym zdjęciem aktora, który wciela się w rolę czarnego charakteru serialu, Grigorija Czerwińskiego. Michaił Gawriłow oceniany jest wyłącznie pozytywnie! Co ciekawe w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej niż w serialu.

- Ciasteczko! Przystojny! Dużo lepiej wygląda prywatnie - czytamy w komentarzach pod zdjęciem Gawriłowa w zwykłym, szarym t-shircie, bez wąsów, baków, eleganckiego fraka i cylindra.

Część fanek "Zniewolonej" ma żal przystojnego młodzieńca, że musi grać taką paskudną rolę. - Taki super facet a musi grać taki wredny charakter! Fajny facet,szkoda ze gra taki"czarny"charakter...- czytamy w komentarzach na grupie miłośników serialu "Zniewolona" na Facebooku. 

Przeczytaj koniecznie: Co strasznego zrobi Grigorij swojej żonie Natalii?

Większości rozumie jednak, że Gawriłow po prostu świetnie się wciela w swoją rolę, bo na tym przecież polega zawód aktora.  Prywatnie serialowy Grisza ze "Zniewolonej" nie nosi wąsów, baków i ma znacznie krótsze włosy. - Dużo lepiej wygląda prywatnie, ale rolę gra bardzo dobrze! Przystojny i gra swoją rolę ekstra!

Wśród Polek zdarzają się też i opinie, że właśnie taki paskudny bohater nam odpowiada: - Bardzo dobrze gra ! no i przystojny a że łajdak ? to mu akurat wybaczam ponieważ mam słabość do takich "czarnych charakterów"... Pod tym samym postem znajdujemy tez prośby o kolejne fotki aktora.

Czy Katia ma jeszcze szansę na szczęście? Kim jest Andriej Żadan (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>>

Tymczasem serialowy bohater Garwiłowa w "Zniewolonej" rozkręci się w swojej podłości wobec bliskich. Jego ostatnich wybryków będzie miał dość nawet jego teść! Czy Katia poczuje się osaczona przez Greigorija? (WIĘCEJ CZYTAJ TUTAJ)>>>

W grupie "Zniewolona - ukraiński serial" na Facebooku dowiadujemy się także, że prywatnie aktor jest szczęśliwym mężem i ojcem 7-letniego Andrieja. Żoną Michaiła Gawriłowa jest również aktorka, Anna Nosatova, z którą wystąpił w serialu „Ktoś tu jest”.

Podobno aktor ze "Zniewolonej" jest człowiekiem rodzinnym, uwielbia gotować i marzy o własnej restauracji. Gawriłow zanim zdecydował się na aktorstwo przez kilka lat był zawodowym wojskowym!

Nie przegap: Czy Grigorij włączył w poszukiwania Katii tajemniczą sektę?