Zniewolona 2 sezon, odcinek 34: Katia osaczona przez Grigorija! Co knuje Czerwiński? - ZWIASTUN

2019-08-13 14:10
Zniewolona 2 sezon odc. 34. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 34. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow)

Katia (Katerina Kowalczuk) z serialu "Zniewolona" będzie w coraz większych opałach! Grigorij (Michaił Gawriłow) nie spocznie, dopóki jej nie znajdzie! W 34 odcinku "Zniewolonej" zobaczymy, że oszalały na jej punkcie Czerwiński nie cofnie się przed niczym, żeby odzyskać niewolnicę! Nawet jego teść zacznie podejrzewać najgorsze. Zobaczcie zwiastun 34 odcinka "Zniewolonej".

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 34 - wtorek, 12.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

W 34 odcinku serialu "Zniewolona" widzowie będą przerażeni - Katia znajdzie się w podwójnym niebezpieczeństwie! Będzie czyhał na nią nie tylko Lutowicz, inspektor policji, a zarazem zabójca prostytutki Wasilinki, ale przede wszystkim Grigorij, pogrążony w narkotycznych wizjach o swojej niewolnicy!

Polujący na Katię Czerwiński zamieści w okolicznych gazetach ogłoszenia z jej wizerunkiem. - Co ty knujesz, szelmo?! - zapyta go teść, Aleksander Doroszenko (Siergiej Ozirjanyj). Ojciec Natalii (Anna Sagajdaczna) będzie przerażony tym co się dzieje w jej małżeństwie.

Ciężarna żona Grigorija na własne oczy widziała go przecież w narkotycznym szale. Teraz zacznie błagać ukochanego, by się leczył z obłędu.

W 34 odcinku "Zniewolonej" były pan i oprawca coraz bardziej osaczy Katię - teraz każdy będzie mógł ją rozpoznać dzięki zdjęciu w gazecie. Po śmierci Wasilinki w domu publicznym rozegrają się wstrząsające sceny. Madame panie ofiarą zabójcy prostytutki, który rzuci się na nią i zacznie dusić (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ)>>> !

Czy Katia zdoła uciec z burdelu Madame i nie wpaść w ręce żądnego zemsty Grigorija?

Zniewolona 2 sezon odc. 34. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 34. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Zniewolona 2 sezon odc. 34. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow), Aleksandr Doroszenko (Siergiej Ozirjanyj)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 34. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow), Aleksandr Doroszenko (Siergiej Ozirjanyj)
Zniewolona 2 sezon odc. 34. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 34. Grigorij Czerwiński (Michaił Gawriłow)

W 34 odcinku serialu "Zniewolona" Madame nie będzie mogła się doczekać, aż wyda ją w ręce holenderskiego dziwaka, Vanhela, który zapłacił sporą sumę za noc z 18-letnią dziewicą. Tymczasem Katia po wyjściu na ulicę zorientuje się, że ktoś stale ją obserwuje. Czyżby młody Czerwiński?

Najnowsze