Zniewolona 2 sezon, odcinek 35: Grigorij uderzy Natalię i zrzuci ciężarną żonę ze schodów - ZWIASTUN

2019-08-14 11:40 sz
Zniewolona 2 sezon odc. 35. Natalia (Anna Sagajdaczna)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 35. Natalia (Anna Sagajdaczna)

Tragedia w serialu "Zniewolona"! Grigorij (Michaił Gawriłow) w 35 odcinku "Zniewolonej" kompletnie oszaleje! Odurzony narkotykami szlachcic straci nad sobą panowanie. Uzależnienie bohatera serialu "Zniewolona" na zawsze odciśnie piętno w jego życiorysie. Natalia (Anna Sagajdaczna) nie będzie miała żadnych szans gdy mąż ją uderzy i zrzuci ze schodów. Czy ona i jej dziecko przeżyją upadek? Zobaczcie zwiastun 35 odcinka "Zniewolonej"!

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 35 - środa, 14.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Grigorij z serialu "Zniewolona" wpadł w szpony nałogu. Pociąg do opium okazał się silniejszy od zdrowego rozsądku. Niestety najbardziej odbije się to na otoczeniu oszalałego szlachcica, którego agresja przekroczy wszelkie normy.

Od początku wiadomo, ze Czerwiński to tyran nieznoszący sprzeciwu. W 35 odcinku "Zniewolonej" udowodni, że jest w stanie posunąć się do największych potworności.

Co słychać w serialu "Zniewolona"? Sprawdź tu >>> Katerina Kowalczuk i inni aktorzy przyjadą do Polski. Kiedy i gdzie się pojawią?

Natalia bała się swojego ludu kompletnie nie widząc tego, że raczej powinna obawiać się męża. Ciężarna kobieta w 35 odcinku "Zniewolonej" zostanie zepchnięta przez Grigorija ze schodów! Jak do tego dojdzie? To proste. Czerwiński przyjmie kolejne dawki narkotyków, sfrustrowany, że nie może dorwać Katii (Katerina Kowalczuk).

W ułamku sekundy straci nad sobą panowanie i rzuci się z pięściami na partnerkę! Niestety, ich nienarodzone dziecko tego nie przetrwa.

Zobacz też >>> Kim jest Andriej Żadan? Dlaczego przychodzi do burdelu? To on dał Aleksiejowi pieniądze na wykup Katii od Czerwińskiego!

Zniewolona, odc. 30. Natalia (Anna Sagajdaczna)
Autor: TVP Zniewolona, odc. 30. Natalia (Anna Sagajdaczna)

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze