Zniewolona 3 sezon. Czy będą nowe odcinki? Decyzja jeszcze nie zapadła!

2019-08-14 11:43 sz
Zniewolona 2 sezon odc. 32. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: vod.tvp.pl Zniewolona 2 sezon odc. 32. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)

Czy będzie 3 sezon serialu "Zniewolona"? Przygody Katieriny (Katerina Kowalczuk) ze "Zniewolonej" stały się hitem wśród Polaków. Do tej pory ukraińska produkcja doczekała się dwóch sezonów, a zaniepokojeni fani zastanawiają się, czy powstanie kontynuacja. Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie, jednak istnieją silne przesłanki, że ich marzenie może się spełnić!

Czy powstanie 3 sezon serialu "Zniewolona"?

Czy będzie 3 sezon "Zniewolonej"? Tragiczna historia Katii poruszyła widzów w całej Polsce. Miliony siadają przed telewizorami, żeby zobaczyć, gdzie los zaprowadzi główną bohaterkę. Zakupienie praw do emisji było dla TVP świetną decyzją, a dzięki ogromnej oglądalności to właśnie u nas jako pierwszy został puszczony drugi sezon. Na tę chwilę wiadomo, że powstało tylko 48 odcinków. Czy będzie ich więcej? Póki co producenci serialu "Zniewolona" nie podjęli żadnej decyzji. Z pewnością nie spodziewali się tak świetnego odbioru za zachodnią granicą, jednak właśnie to zainteresowanie może sprawić, że zdecydują się na kontynuację.

Przeczytaj też >>> Zniewolona. Grigorij Czerwiński łamie serca Polek. Prywatnie Michał Gawriłow wygląda zupełnie inaczej!
Zobacz >>> Katia porwana przez sektę! Uprowadzą ją na zlecenie Grigorija? ZWIASTUN

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde