Zniewolona 3 sezon. Pierwszy ZWIASTUN wielkiego hitu TVP! Tak będzie wyglądała zupełnie odmieniona Katia

i

Autor: Instagram Zniewolona 3 sezon. Pierwszy ZWIASTUN wielkiego hitu TVP! Tak będzie wyglądała zupełnie odmieniona Katia

Zniewolona 3 sezon. Pierwszy ZWIASTUN wielkiego hitu TVP! Tak będzie wyglądała zupełnie odmieniona Katia - ZDJĘCIA

Już jest zwiastun 3 sezonu "Zniewolonej"! Aktorzy zdradzają, że właśnie kończą zdjęcia na planie nowej odsłony wielkiego hitu TVP! Jak pisaliśmy jako pierwsi Katii nie zagra już uwielbiana przez fanów Katerina Kowalczuk, zastąpi ją inna młoda, rosyjska aktorka Sonya Priss. Widzowie, którzy nie mogę doczekać się 3 sezonu "Zniewolonej" komentują zmianę aktorek. Czy totalnie odmieniona Katia ma szansę podbić serca fanów? Kiedy nowy sezon serialu zobaczymy w TVP - sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

Kiedy zobaczymy 3 sezon "Zniewolonej" w TVP? Odmieniona Katia podzieliła fanów

W 3 sezonie "Zniewolonej" na fanów wielkiego hitu TVP czeka wiele niespodzianek! Pierwszą i najważniejszą jest zmiana aktorek w głównej roli Katii. Ukochaną przez widzów Katerinę Kowalczuk zastąpi młodziutka Sonya Priss. Czy ma szansę podbić serca wiernych widzów serialu na równi z poprzedniczką? Na pewno Priss ma bardzo wysoko postawioną poprzeczkę - miłość fanów do Kowalczuk była absolutna, a w Polsce gwiazda była witana jak królowa. W fanowskich grupach "Zniewolonej" w mediach społecznościowych zdania na temat zmiany Katii są mocno podzielone, ale ZWIASTUN nowej serii podoba się wszystkim!  

Ukraińska telewizja publiczna STB opublikowała na swoim profilu na Instagramie ZWIASTUN 3 sezonu wielkiego hitu "Zniewolona"! Wszelkie dywagacje na temat tego, czy 3 sezon w ogóle powstanie można ostatecznie oficjalnie zakończyć. O tym, że kontynuacja wielkiego serialowego przeboju będzie pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ. Również wtedy informowaliśmy, że zmieni się aktorka grająca najważniejszą postać w serialu, Katię. Kowalczuk na swoim profilu na Instagramie podpowiedziała fanom, że zastąpi ją najpewniej Sonya Priss w momencie swojej rezygnacji. Jak spodoba się młodziutka gwiazda w roli, za którą miliony pokochały właśnie Kowalczuk?   

Zobacz też: M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA  

Cena wolności ZWIASTUN nowego serialu w TVP1, który będzie drugą Zniewoloną. Premiera już 8.06.2020!
Zniewolona sezon 3: Katia (Sonya Priss)

i

Autor: Instagram

Jak widzimy w ZWIASTUNIE 3 sezonu "Zniewolonej" Priss zagra jeszcze raz scenę ślubu z Żadanem (Maxim Radugin). Niestety, tu nic się nie zmieni - 2 mąż Katii zostanie dźgnięty nożem przez tajemniczego napastnika w kapturze. Jak widzimy na materiale wideo smutni weselnicy wynoszą go zawiniętego w dywan!

Fani zareagowali natychmiast, kiedy ZWIASTUN  3 sezonu "Zniewolonej" pojawił się w sieci. Rzecz jasna największe emocje budzi zmiana głównej aktorki, ale są i inne "smaczki", która zmuszają do zastanowienia. Co robi poza murami klasztoru Natalia (Anna Sagajdaczna), nieszczęsna wdowa po Grigoriju (Michaił Gwriłow)? Jakim cudem obok Katii na planie znów pojawił się jej ukochany pierwszy mąż, Aleksiej (Aleksiej Jarowienko)? Z czego tak okrutnie cieszy się stary Czerwiński, Piotr (Stanisław Bokłan)?

W grupie najbardziej aktywnych fanów serialu na Facebook "Zniewolona - serial ukraiński" trwa dyskusja, która Katia bardziej podoba się fanom. Zdania są podzielone po równo i z równą stanowczością - połowa widzów jest zachwycona Sonyą Priss, druga część - absolutnie nie wyobraża sobie innej Katii, niż Kowalczuk. 

Sonia Priss jest śliczna jak laleczka

Jak Wam pasuje nowa Katia? Ja nie jestem przekonana, ale pewnie idzie się przyzwyczaić...

Tajemnicę obecności w 3 sezonie serialu Aleksieja u boku "nowej Katii" fani "Zniewolonej" tłumaczą, że jej ukochany miał prawdopodobnie brata bliźniaka... Czy to prawda? 

Wygląda na to, że odpowiedź na wszystkie pytania na pewno otrzymamy w przyszłym roku. Emisja 3 sezonu "Zniewolonej" na Ukrainie planowana jest na jesień 2021 roku. Czy w TVP serial pojawi się na wiosnę, czy w lecie 2022 decyzje jeszcze nie zapadły. A może TVP przygotuje dla wiernych fanów serialu miłą niespodziankę?   

Zobacz także: M jak miłość. Roznerski ożenił się naprawdę! Mikołaj pochwalił się, że już po ślubie - ZDJĘCIA

Zniewolona sezon 3: Natalia (Anna Sagajdaczna)

i

Autor: ctb
Zniewolona sezon 3: Katia (Sonya Priss), Aleksiej (Aleksandr Jarowienko)

i

Autor: Instagram
Zniewolona sezon 3: Katia (Sonya Priss)

i

Autor: ctb
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze