Zniewolona 3, odcinek 6: Skandal na balu! Książę Jabłoniewski dobierze się do Katii na oczach Żadana - ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP Zniewolona 3, odcinek 6: Skandal na balu! Książę Jabłoniewski dobierze się do Katii na oczach Żadana - ZWIASTUN

Zniewolona 3, odcinek 6: Skandal na balu! Książę Jabłoniewski dobierze się do Katii na oczach Żadana - ZWIASTUN

2022-01-06 21:51

W 6 odcinku "Zniewolona" 3 książę Stefan Jabłoniewski (Siergiej Strelnikov) wykorzysta bal dobroczynny w Kijowie, żeby Katia (Sonya Priss) choć przez chwilę była tylko jego! Śmiertelny wróg Andrieja Żadana (Maxim Radugin), który kiedyś nazywał się Stiepan Gnatkiewicz i był porucznikiem nie cofnie się przed niczym, by rozbić jego małżeństwo. Tak jak Żadan kiedyś obsesyjnie pożądał jego żony Wiery i doprowadził do jej tragicznej śmierci! Podczas balu w 54 odcinku "Zniewolona" Katia na chwilę zapomni o mężu. Da się porwać księciu do tańca, nie zważając na złośliwe komentarze wszystkich dam z Kijowa. Wówczas do akcji wkroczy Żadan! Zobaczcie ZWIASTUN serialu "Zniewolona".

"Zniewolona" 3 sezon, odcinek 6 (odc. 54) - niedziela, 6.01.2022, o godz. 21.15 w TVP1

Książę Jabłoniewski w 6 odcinku "Zniewolona" 3 na balu dobroczynnym wyprawionym w rezydencji w Kijowie u rady stanu Bezusa i jego żony pokaże jaki jest podstępny, jak doskonale zna dworskie intrygi i potrafi wykorzystać je na swoją korzyść. Znów udowodni Katii, że może mu bezgranicznie ufać, że jest jest obrońcą i wszelkimi możliwymi sposobami postara się ją do siebie przekonać. Podejrzany książę w 54 odcinku "Zniewolona" osiągnie swój cel, kiedy podczas balu wstawi się za Katią, którą będą obgadywać kijowskie damy. Zaczną wytykać palcami żonę kupca Żadana, która trafiła na salony choć była chłopką pańszczyźnianą! 

Nie przegap: Zniewolona 3 sezon. Książę Stefan Jabłoniewski ujawni Katii jak Żadan zabił jego żonę Wierę

W czasie balu w 6 odcinku "Zniewolona" 3 Katia zgodzi się na taniec z księciem Jabłoniewskim, który nie będzie odstępował jej ani na krok. Zachowanie arystokraty coraz bardziej zacznie działać na nerwy Żadanowi. Nie zważając na to, że może wywołać skandal wśród bogatych magnatów z Kijowa wkroczy na parkiet, żeby niemal wyrwać Katię z rąk księcia. Wystarczy tylko, że zwróci się do Jabłoniewskiego po nazwisku, by ten w 54 odcinku "Zniewolona" natychmiast wypuścił Katierinę z objęć. A to wszystko na oczach spragnionych sensacji dam, które będą tylko czekały aż wydarzy się coś ekscytującego!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1631: Babcia zmarłej Marzenki zjawi się u Mostowiaków! Będzie walczyć o osieroconą Kalinkę? - ZDJĘCIA

Lekko wystraszona Katia w 6 odcinku "Zniewolona" 3 odsunie się od księcia Jabłoniewskiego, by nie prowokować Żadana do wybuchu zazdrości. W końcu wszyscy będą na nich patrzyli. Ale wróg Andrieja na tym nie poprzestanie. Wciąż będzie realizował swój plan rozkochania w sobie Katii. Wszystko po to, żeby odebrać Żadanowi ukochaną. Tak jak przed laty on pożądał jego żony, Wiery! Książę Jabłoniewski cały czas będzie obwiniał Żadana o śmierć Wiery. Przez niego został skazany na katorgę. Ponad 10 lat temu jeszcze porucznik Stiepan Gnatkiewicz trafił do więzienia i po ucieczce musiał zmienić tożsamość.

Kiedy w 54 odcinku "Zniewolona" Katia i Andriej urządzą aukcję dobroczynną na dom dla sierot, książę Jabłoniewski da im znaczącą kwotę, by kolejny raz pokazać jaki jest dobry i szlachetny.

Zniewolona 3 sezon odc. 6 (odc. 54). Katia (Sonya Priss), Andriej Żadan (Maxim Radugin)

i

Autor: materiały prasowe TVP Zniewolona 3 sezon odc. 6 (odc. 54). Katia (Sonya Priss), Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze