M jak miłość, odcinek 1631: Babcia zmarłej Marzenki zjawi się u Mostowiaków! Będzie walczyć o osieroconą Kalinkę? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1631: Babcia zmarłej Marzenki zjawi się u Mostowiaków! Będzie walczyć o osieroconą Kalinkę? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1631: Babcia zmarłej Marzenki zjawi się u Mostowiaków! Będzie walczyć o osieroconą Kalinkę? - ZDJĘCIA

2022-01-06 12:24

W 1631 odcinku "M jak miłość" w domu Mostowiaków w Grabinie pojawi się niespodziewanie babcia zmarłej Marzenki (Olga Szomańska), schorowana Aniela, która jeszcze niedawno była bliska śmierci i leżała w szpitalu. To u niej Marzenka i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) mieszkali w córką Kalinką (Oliwia Kępka) zanim zginęli w wypadku. Teraz w 1631 odcinku "M jak miłość" babcia Aniela przyjedzie do Bartka (Arkadiusz Smoleński) i Uli (Iga Krefft), żeby zobaczyć się z Kalinką. Będzie chciała odebrać Lisieckim córkę? Seniorka nie, ale zaraz za babcią do Mostowiaków wkroczy bezwzględna Beata (Izabela Warykiewicz) i rozpęta wojnę o Kalinkę! Poznajecie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1631 - poniedziałek, 24.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Co w 1631 odcinku "M jak miłość" stanie się Kalinką, która po śmierci Marzenki i Andrzejka trafiła pod opiekę jedynej bliskiej rodziny, Uli i Bartka? Jeszcze długo nie będzie wiadomo czy sąd przyzna im pełne prawo do opieki nad 2-latką! Wydaje się, że po tragedii jaka spadła na Lisieckich nie będzie żadnych przeszkód, żeby Ula i Bartek zostali zastępczymi rodzicami Kalinki, ale jednak w 1631 odcinku "M jak miłość" ich plany znów zacznie psuć Beata! Wyrachowana siostra Marzenki próbowała już okraść Kalinkę ze spadku po prababci, gdy ciężko chora Aniela umiera w szpitalu. Na szczęście w porę Artur Rogowski (Robert Moskwa) odkrył przekręt Beaty. Niestety bezwzględna ciotka Kalinki nie odpuści tak łatwo!

Nie przegap: Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA, WIDEO

Czy w 1631 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek stracą Kalinkę, pozwolą na to, żeby Beata w zmowie z sądem i babcią Anielą odebrała im osieroconą córkę Marzenki i Andrzejka? Nie dość, że Lisieckim trudno będzie odnaleźć się w nowej roli rodziców, sprawić, by Kalinka przestała tęsknić i płakać za mamą, to jeszcze w 1631 odcinku "M jak miłość" w domu Mostowiaków dojdzie do dramatycznych wydarzeń.

Sprawdź też: Byli kochankami w M jak miłość, a teraz po latach Mikołaj Roznerski i Marta Juras znów pokazali się razem! Nigdzie nie było Adriany Kalskiej - ZDJĘCIA

W dniu, w którym w 1631 odcinku "M jak miłość" babcia Aniela wyjdzie ze szpitala, bo lekarze ocenią, że stan chorujące na serce seniorki poprawił się na tyle, że nie grozi już jej śmierć, postanowi od razu wybrać się do Mostowiaków, aby poznać rodzinę, która zajmuje się jej jedyną prawnuczką. Szybko okaże się, że Aniela jest dawną przyjaciółką Barbary jeszcze z dzieciństwa. Tuż po seniorce w 1631 odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się także Beata, która będzie chciała zmanipulować Anielę tak, by stanęła po jej stronie w walce o Kalinkę, usiłując przy tym nastawić seniorkę przeciw parze.

Przebiegła siostra Marzenki w 1631 odcinku "M jak miłość" idealnie odegra swoją rolę. Tak, żeby Aniela nie odkryła, że zależy jej nie na Kalince, ale na jej pieniądzach, spadku po prababci, ziemi w Grabinie wartej duże pieniądze. Ula i Bartek nie pozwolą jednak na to, żeby tak podła osoba wyciągała ręce nie tylko po Kalinkę, lecz także należy jej majątek. Od słowa do słowa Beata wda się z gospodarzami domu w burzliwą awanturę. Będzie dążyła po trupach do celu!

- Beata jest kobietą żądną sukcesu! Ula i Bartek są największymi rywalami, śmiało mogę powiedzieć wrogami Beaty. A kochanek Jarek pomaga jej we wszystkim. Ja jestem głową, a on jest rękami - ujawniał Izabela Warykiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

Bartek w 1631 odcinku "M jak miłość" nie zachowa zimnej krwi w kolejnym starciu z Beatą. Głęboki żal jaki wciąż w nim będzie po śmierci Andrzejka i Marzenki przeważy na niekorzyść zdrowego rozsądku. Przed adopcją Kalinki i decyzją sądu w sprawie opieki nad osieroconą córką Lisieckich każdy ruch Bartka przeciwko Beacie może mieć fatalne skutki. - Ula zrobi wszystko co w jej mocy, żeby nie dopuścić do tego, by Beata przejęła opiekę nad Kalinką - zapowiedziała Iga Krefft w "Kulisach serialu M jak miłość".

Ula i Bartek w 1631 odcinku "M jak miłość" zrozumieją, że nagłe zainteresowanie Beaty walką o dziecko wiążę się z ewentualnym spadkiem. Zaczną bać się, że  przyrodnia siostra Marzenki może chcieć wpłynąć na emerytkę, by ta zmieniła swój testament. Bo dzięki Marcie (Dominika Ostałowska) dowiedzą się, że Marzenka nie miała racji. Jej babcia ostatecznie zostawiła po sobie aż trzy działki. Każda z nich jest położona blisko planowanej budowy drogi szybkiego ruchu. Ziemia według obietnicy seniorki i zapisu w testamencie ma trafić do Kalinki.

M jak miłość. Bartek i Ula stracą Kalinkę? Wszystko przez chorą zemstę za śmierć Marzenki i Andrzejka
Najnowsze