Zniewolona 3 sezon. Książę Stefan Jabłoniewski ujawni Katii jak Żadan zabił jego żonę Wierę

i

Autor: TVP Zniewolona 3 sezon. Książę Stefan Jabłoniewski ujawni Katii jak Żadan zabił jego żonę Wierę

Zniewolona 3 sezon. Książę Stefan Jabłoniewski ujawni Katii jak Żadan zabił jego żonę Wierę

W nowych odcinkach "Zniewolonej" książę Jabłoniewski (Siergiej Strelnikov), zdradzi Katii (Sonya Priss) ponurą prawdę o Żadanie )Maxim Radugin). Kiedy Katia będzie słuchać, jak jej mąż zabił ukochaną żonę księcia, ze szczęśliwej kobiety, zamieni się w mścicielkę! Czy Żadan okaże się okrutnym obłudnikiem, który zasłużył na swoją śmierć? A może Jabłoniewski, który kiedyś nazywał się Stiepan Gnatkiewicz, specjalnie wymyśli jakąś ponurą bajkę, aby odebrać Żadanowi śliczną Katię? Sprawdź co już wiemy o śmierci Wiery i udziale w tym morderstwie Żadana!

"Zniewolona" 3, odcinek 5 i 6 (odc. 53,54) - czwartek, 6.01.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Książę Jabłoniewski w "Zniewolonej 3" pojawił się w życiu Katii i Żadana znikąd. Kiedy wyrzucona z domu przez Piotra Czerwińskiego (Stanisław Bokłan), zrozpaczona po zamachu na Żądana Katia, znalazła się w hotelu, spotkała tam nieznajomego. W tym momencie 1 odcinka 3 sezonu serialu książę odegrał ważną rolę - Katia myślała wtedy o samobójstwie! Uprzejmy nieznajomy w jakiś sposób tchnął nadzieję w znękaną duszę Katii i dał jej nadzieję na przyszłośc. 

O tego momentu w "Zniewolonej 3" książę Jabłoniewski już zawsze pojawia się gdzieś obok Katii i Żadana. Zawsze uczynny wobec "Zniewolonej", z dystansem wobec Żadana. Szybko wyjdzie na jaw, że mąż Katii nie przepada za księciem, a w nowych odcinkach okaże się, że ma wyraźne ku temu powody!      

Zobacz też: BrzydUla 2, odcinek 224: Marek powie Uli prawdę o romansie. Dobrzańska załamie się po rozmowie z byłym mężem - ZDJĘCIA

Katia pokochała Żadana w "Zniewolonej" za jego siłę i niezłomność w dążeniu do celu. To dzięki niemu nabrała pewności siebie, a nawet zaczęła spełniać swoje marzenia i zaczęła - wbrew złym słowem - studiować medycynę. Niestety, niebawem okaże się, że zupełnie nie zna człowieka, za którego wyszła za mąż!

W najbliższych odcinkach Książę Jabłoniewski znajdzie sposób w "Zniewolonej 3", aby opowiedzieć Katii historię swojej żony Wiery, którą kochał nad życie. Dowiemy się, że Andriej pożądał Wiery do obłędu i doprowadził do jej tragicznej śmierci! Wtedy Katia pozna historię o tym, że Jabłoniewski został wówczas skazany na katorgę za zabójstwo ukochanej Wiery, a Żadan w tym czasie dorabiał się majątku na nielegalnym biznesie! Jabłoniewski wtedy jeszcze księciem nie był, tylko porucznikiem Stiepanem Gnatkiewiczem, który zmienił tożsamość po powrocie na wolność. Czy teraz będzie mówił prawdę?

Czy tajemniczy książę w "Zniewolonej 3" zdradzi Katii prawdziwe oblicze jej męża, czy raczej ukartuje to wszystko, aby rozdzielić zakochanych? Dowiemy się już w czwartek, 6 stycznia w TVP 1. 

Nie przegap: Koniec Olka w M jak miłość. Nowa czołówka serialu nie pozostawia złudzeń! Nie będzie też Anety – ZDJĘCIA, WIDEO 

Zniewolona 3. ZWIASTUN nowych odcinków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze