Zniewolona 2 sezon, odcinek 35: Katia dowie się, że Madame chce ją sprzedać Holendrowi - ZWIASTUN

2019-08-14 11:40 sz
Zniewolona 2 sezon odc. 35. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: TVP Zniewolona 2 sezon odc. 35. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)

W 35 odcinku serialu "Zniewolona" Katierina (Katerina Kowalczuk) pozna okrutny plan Madame (Natalia Waśko). Właścicielka burdelu będzie chciała zarobić sporo pieniędzy na ślicznej, niewinniej dziewczynie, więc Katia jej to zapewni! Niewolnica w 35 odcinku "Zniewolonej" podsłucha, że ma zostać sprzedana Holendrowi o nazwisku Vanhel. Czy uda jej się uciec? Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Zniewolonej".

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 35 - środa, 14.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Katia w poprzednich odcinkach serialu "Zniewolona" została uratowana z ulicy przez jedną z pracownic miejscowego burdelu. Niestety, chociaż uratowano jej życie, dziewczyna ponownie utraciła namiastkę wolności. Madame odebrała jej list polecający i wszystkie pieniądze, a na dodatek obciążyła długiem, który Wierbicka ma spłacić za pomocą swojego ciała.

Przeczytaj też >>> Kim jest Andriej Żadan? Dlaczego przychodzi do burdelu? To on dał Aleksiejowi pieniądze na wykup Katii od Czerwińskiego

W 35 odcinku serialu "Zniewolona" tytułowa bohaterka podsłucha rozmowę Madame. Dowie się z niej, że ma zostać sprzedana niebezpiecznemu Holendrowi! Mężczyzna to zboczeniec, który każe jej przebrać się za małą dziewczynkę. Katia spróbuje uciec, jednak próba nie powiedzie się... Zobacz tutaj >>> Katia ucieknie z burdelu? Madame ją złapie na gorącym uczynku - ZWIASTUN

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze