Zmiany w jesiennej ramówce telewizji Polsat. Jubileuszowe Przyjaciółki i szokujące zakończenie bardzo popularnego serialu

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Zmiany w jesiennej ramówce telewizji Polsat. Jubileuszowe Przyjaciółki i szokujące zakończenie bardzo popularnego serialu

Zmiany w jesiennej ramówce telewizji Polsat. Jubileuszowe Przyjaciółki i szokujące zakończenie bardzo popularnego serialu

2022-07-20 14:50

Telewizja Polsat jest już gotowa na zaskoczenie widzów jesienią. Od września wystartuje 20. sezon serialu "Przyjaciółki", ale to dopiero początek. Widzowie mogą spodziewać się nowych programów i kontynuacji hitów, które świetnie sprawdziły się w poprzednich sezonach. Jest też wielkie zaskoczenie, bo chociaż ogłoszono koniec pewnego uwielbianego serialu, widzowie raz jeszcze spotkają się z bardzo wyjątkową rodziną, która bawi do łez od lat. Co jeszcze proponuje telewizja Polsat na długie, jesienne wieczory? Sprawdź.

Duże zmiany i sporo nowości w jesiennej ramówce Polsatu

Polsat zaskoczy na jesień. To już pewne, bo nadchodzi kilka nowych programów i powrót hitów, które pokochali widzowie. Przede wszystkim zbliża się jubileuszowy sezon serialu "Przyjaciółki", który przyniesie duży zwrot akcji w życiu Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowka), Anki (Magdalena Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska). Do ekipy dołączy piąta osoba i już teraz wiadomo, że nowa przyjaciółka Marta (Laura Breszka) sporo namiesza. To jednak dopiero początek propozycji telewizji Polsat na sezon jesienno-zimowy. Mowa o powrocie ukochanego serialu Polaków "Świat według Kiepskich". Niedawno ogłoszono koniec tej produkcji, ale dla fanów mamy dobrą wiadomość, będą mogli jeszcze raz spotkać się z Ferdkiem (Andrzej Grabowski) i Halinką (Marzena Kipiel-Sztuka).

- (...) Także w środy powrócą ulubieni bohaterowie widzów Polsatu – rodzina Kiepskich i ich przyjaciele. Polsat wyemituje sezon nagrany w styczniu i lutym 2021, który będzie miał swoja telewizyjną premierę - czytamy w informacji prasowej.

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Żona Karola będzie miała dziecko z ochroniarzem Fabianem?! Ewa dopuści się zdrady - WIDEO, ZDJĘCIA

Nowe programy Polsatu. Co można oglądać we wrześniu?

Z informacji prasowej telewizji Polsat wynika, że stacja planuje sporo nowości. Oprócz seriali, hitem ma okazać się program z Dodą, piosenkarką, która na oczach widzów, będzie szukała swojej drugiej połówki. 

- Sobotni gorący prime time będzie należał do Dody. Piosenkarka zdecydowała się na udział w eksperymencie psychologicznym, który wymagał od niej niesamowitej otwartości i odwagi. Dorota będzie spotykać mężczyzn, ale to nie jest zwykłe randkowe show. Każde spotkanie przeanalizuje z terapeutą, Leszkiem Mellibrudą i to nie będą łatwe rozmowy. Czy Doda zdoła zmierzyć się ze swoimi słabościami? Czy znajdzie miłość swojego życia? Przekonamy się już jesienią - informuje stacja. 

Na jesień w telewizji Polsat nie zabraknie oczywiście kultowej już "Pierwszej miłości" i przygód Marysi (Aneta Zając), Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) czy Artura (Łukasz Płoszajski). Widzowie będą mogli zobaczyć też kolejne edycje takich programów jak m.in.: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy „Wyremontujemy wasz dom”.

Przeczytaj: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze