Tureckie seriale

"Złoty chłopak" odc. 1. Co się wydarzy? Zdradzamy, jak zaczyna się historia Ferita i Seyran

Już wkrótce na antenie TVP zadebiutuje nowy turecki serial pt. "Złoty chłopak", który jest wielkim hitem nad Bosforem. O czym jest ta produkcja? Już teraz sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku "Yali Capkini". Dotarliśmy do streszczenia premierowego epizodu.

Spis treści

  1. "Złoty chłopak". Co wydarzy się w 1. odcinku?
  2. O czym jest "Złoty chłopak"?
  3. Obsada serialu "Złoty chłopak". Kto gra w "Yali Capkini"?
  4. Złoty chłopak. Kiedy premiera w TVP?

"Złoty chłopak" odcinek 1. - TVP1, w poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r., godz. 14:00

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Jeszcze nie tak dawno Mateusz Matyszkowicz, czyli prezes Telewizji Polskiej zapewniał, że koniec tureckich seriali na głównych antenach stacji jest już blisko, a tu pojawiły się takie informacje!

TVP nabyła prawa do emisji 1. sezonu "Yali Capkini". To turecki hit z 2022 roku, w którym zagrali Mert Ramazan Demir i Afra Saraçoğlu.

Już pod koniec sierpnia na antenie telewizyjnej Jedynki wystartuje emisja serialu "Złoty chłopak".

"Złoty chłopak". Co wydarzy się w 1. odcinku?

Dotarliśmy do opisu 1. odcinka serialu "Złoty chłopak" (oryg. "Yali Capkini"). Jak zaczyna się nowa turecka telenowela?

Halis Korhan (w tej roli Cetin Tekindor) – to właściciel dużego holdingu jubilerskiego. Mimo, że przekazał zarządzanie firmą synowi Orhanowi (Emre Altuğ) i najstarszemu wnukowi Fuatowi, to nadal ma potężną władzę i decyzyjny głos w firmie. Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się dość nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Wkrótce Ifakat decyduje, że to Suna jest odpowiednia kandydatką dla Ferita, dlatego rodzina Korhan udaje się do

Wcześniej Ferit przypadkowo spotyka jednak Seyran i to ja postanawia poślubić…

Co będzie dalej? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "Yali Capkini".

Czytaj też: Zapomnijcie o serialu Zakazany owoc. Oto 7 nowych seriali, które podbijają teraz turecką telewizję

O czym jest "Złoty chłopak"?

Ferit (Mert Ramazan Demir) to rozkapryszony młodzieniec z bogatego rodu Korhan, który od lat prowadzi firmę jubilerską. Lekkomyślność Ferita nie podoba się najstarszemu z rodu - Halisowi (w tej roli Cetin Tekindor). Aby udobruchać dziadka, chłopak godzi się poślubić odpowiednią dziewczynę z Gaziantep. Ferit nie martwi się tym małżeństwem, bo uważa, że ​​w jego życiu i tak nic się nie zmieni. Wkrótce Seyran zostaje jego żoną...

Obsada serialu "Złoty chłopak". Kto gra w "Yali Capkini"?

W rolę pięknej Seyran wciela się 25-letnia Afra Saraçoğlu. Postać Ferita ożywił na ekranie jej rówieśnik, Mert Ramazan Demir. Jakiś czas temu w tureckich mediach pojawiła się informacja, że tych dwoje ma się ku sobie. Romans aktorów jak na razie okazał się przelotny, ale plotkarskie serwisy w Turcji nie ustają w domysłach i liczą, że Afra i Mert jeszcze się zejdą.

Oprócz nich w serialu "Złoty chłopak" występują

  • Çetin Tekindor jako Halis,
  • Serif Sezer jako Hattuç,
  • Gülçin Şantırcıoğlu jako Ifakat,
  • Emre Altuğ jako Orhan,
  • Gözde Kansu jako Gülgün,
  • Ersin Arıcı jako Abidin.

Złoty chłopak. Kiedy premiera w TVP?

Emisja serialu "Złoty chłopak" w TVP1 rozpocznie się już w poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r. "Yali Capkini" będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 14:00.

Zobacz w galerii zdjęcia z 1. odcinka "Yali Capkini". Już teraz zdradzamy, że od pierwszych minut będzie... odważnie! Tak zachowywał się niepokorny wnuk Halisa zanim poznał Seyran.

Najnowsze