Tureckie seriale

"Złoty chłopak". Mert Ramazan Demir wciela się w główną rolę w nowym tureckim hicie "Yali Capkini". Serialowy Ferit ma nieziemskie spojrzenie!

"Złoty chłopak" to nowy turecki seriali, który lada moment zadebiutuje na antenie TVP. W główną rolę męską w telenoweli wciela się młody i bardzo przystojny Mert Ramazan Demir. Co wiemy o serialowym Fericie? Lista produkcji, w których zagrał jest naprawdę długa!

Spis treści

 1. "Złoty chłopak": kiedy nowy turecki serial zadebiutuje na antenie TVP? 
 2. O czym jest turecka telenowela "Złoty chłopak"? 
 3. W rolę Ferita wciela się aktor Mert Ramazan Demir
 4. Kto jeszcze gra w telenoweli "Złoty chłopak"? 

"Złoty chłopak": kiedy nowy turecki serial zadebiutuje na antenie TVP? 

Fani tureckich seriali już zacierają ręce na pierwszy odcinek nowej telenoweli. "Złoty chłopak" (oryg. "Yali Capkini") lada chwila zadebiutuje na antenie TVP1! Produkcja, której emisja w rodzimej Turcji ruszyła w 2022 roku, szybko stała się hitem i przyciągnęła przed ekrany wielu widzów. Do tej pory widzowie nad Bosforem zobaczyli pierwszy sezon telenoweli. Czy serial powtórzy swój sukces także w Polsce? Przekonamy się już niebawem. 

Pierwszy odcinek serialu "Złoty chłopak" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r., godz. 14:00

O czym jest turecka telenowela "Złoty chłopak"? 

Rozkapryszony i bogaty Ferit, którego rodzina od lat prowadzi firmę jubilerską, wraca z Ameryki. Jego beztroska i lekkomyślność nie podoba się jego dziadkowi - Halisowi. Senior rodu, który nadal ma decydujący głos zarówno w firmie jak i w rodzinie, postanawia jak najszybciej ożenić wnuka. Znalezienie odpowiedniej kandydatki dla Ferita, Helis powierza synowej Ikfat. Wkrótce jego żoną zostaje Seyran. 

W rolę Ferita wciela się aktor Mert Ramazan Demir

Główną rolę męską w nowej tureckiej telenoweli gra 25-letni Mert Ramazan Demir. Urodzony w tureckim Stambule aktor przyszedł na świat jako piąte dziecko swoich rodziców. Pomimo młodego wieku, może pochwalić się imponującym dorobkiem artystycznym. Mert Ramazan Demir z serialu "Złoty chłopak" decyzję o zastaniu aktorem podjął już jako 17-latek. Dziś, pomimo młodego wieku, może się pochwalić długą listą produkcji, w których się pojawił. Były to zarówno tureckie filmy, jak i seriale. 

Czytaj także: Będzie odważnie od samego początku! 1. odcinek serialu "Złoty chłopak"

Nie dziwi więc fakt, że przystojnego i popularnego tureckiego aktora na Instagramie obserwuje już 3,9 mln fanów! Mert Ramazan Demir co jakiś czas zamieszcza w mediach społecznościowych prywatne zdjęcia. Na wielu z nich pojawia się w towarzystwie psów i kotów, z czego można wywnioskować, że serialowy Ferit prywatnie jest miłośnikiem zwierząt. 

W poniższej galerii prezentujemy zdjęcia Merta Ramazana Demira

Kto jeszcze gra w telenoweli "Złoty chłopak"? 

W obsadzie najnowszego tureckiego serialu w TVP znaleźli się także: 

 • Afra Saraçoğlu jako Seyran,
 • Çetin Tekindor jako Halis Aga,
 • Serif Sezer jako Hattuç,
 • Gülçin Şantırcıoğlu jako Ifakat,
 • Emre Altuğ jako Orhan,
 • Gözde Kansu jako Gülgün,
 • Ersin Arıcı jako Abidin.
Najnowsze