Usta Usta 4, odcinek 3: Piotrek w depresji. Adam i Krzysztof wyśmieją cierpienie przyjaciela - ZWIASTUN

2020-09-20 19:08 Ag
Usta Usta 4, odcinek 3: Piotrek w depresji. Adam i Krzysztof wyśmieją cierpienie przyjaciela - ZWIASTUN
Autor: TVN Usta Usta 4, odcinek 3: Piotrek w depresji. Adam i Krzysztof wyśmieją cierpienie przyjaciela - ZWIASTUN

W 3 odcinku "Usta Usta" 4 sezonu depresja Piotrka (Wojciech Mecwaldowski) pogłębi się do tego stopnia, że załamie się psychicznie na oczach dzieci - Adama junior (Łukasz Gawroński) i Mai (Oliwia Ogorzelska). Niestety mimo pogarszającego się stanu Piotrek odmówi przyjmowania leków. W tej sytuacji w 3 odcinku "Usta Usta" z pomocą przyjdą mu przyjaciele. Ich reakcja na cierpienie Nowaka będzie jednak skandaliczna - Adam (Paweł Wilczak) i Krzysztof (Marcin Perchuć) wyśmieją go kiedy zobaczą w co się ubrał na przejażdżkę na rowerze. Zobaczcie ZWIASTUN "Usta Usta".

"Usta Usta" 4 sezon, odcinek 3 - niedziela, 20.09.2020, o godz. 21.30 w TVN

Życie Piotrka i Izy (Sonia Bohosiewicz) w "Usta Usta" w 4 sezonie tylko z pozoru będzie wyglądało na idealne. Co prawda pokonają małżeński kryzys i będą uchodzić za kochającą rodzinę, ale jednak Piotrek nie będzie szczęśliwy. Sfrustrowany ciągłym brakiem pieniędzy, pracując jak taksówkarz i opiekun osób starszych dojdzie do takiego punktu, że nic nie będzie go cieszyło! Nawet powrót Adama i spotkania z przyjacielem, który zawsze był dla niego wsparciem.

Patrz też: Usta Usta 4 sezon. Magdalena Popławska zdradza jak się zmieni życie Agnieszki i Krzysztofa!

W 3 odcinku "Usta Usta" 4 sezonu Piotrek będzie dobrze wiedział, że choruje na depresję, ale przyjmie leków przepisanych mu przez lekarza leków. Ze łzami w oczach przyzna się swoim dzieciom jak bardzo jest nieszczęśliwy. Dopiero rozmowa z Adamem juniorem i Maja wstrząśnie nim na tyle, że podejmuje się leczenia. Z pomocą Piotrkowi w 3 odcinku "Usta Usta" przyjdą przyjaciele. Ale wybiorą kiepski sposób, żeby poprawić mu nastrój i nieco go rozweselić.

Adam i Krzysztof w 3 odcinku "Usta Usta" 4 podejmą się misji wyciągnięcia Piotrka z depresji - zabiorą go na przejażdżkę rowerową. Kiedy jednak staną na progu domu Nowaków wyśmieją Piotrka za fatalny gust i wybór ciuchów na rower. To jeszcze bardziej dobije Piotrka. Wycieczka zamieni się w wyścig, w którym przyjaciele będą bezwzględnie rywalizować ze sobą o zwycięstwo. Niestety Piotrek przyjedzie ostatni. Poczuje się przez to jeszcze bardziej beznadziejny niż przed „pocieszaniem”.

Jakby tego było mało w 3 odcinku "Usta Usta" flirt Izy z kolegą pracy, Wojtkiem (Paweł Koślik), wymknie się spod kontroli. W końcu żona Piotrka poprosi Adama o pomoc w zerwaniu znajomości. Jego pomysł na odstraszenie Wojtka będzie dość kontrowersyjny - złoży mu niemoralną propozycję!

Tymczasem coraz bardziej przygnębiony Piotrek w 3 odcinku "Usta Usta" odwiedzi swojego podopiecznego, staruszka Tadka (Zygmunt Malanowicz) w domu opieki. Tadek kolejny raz poprosi Nowaka, żeby pomógł mu umrzeć. Piotrek początkowo nie będzie chciał się zgodzić, ale zrozumie tę decyzję – sam nie będzie miał już ochoty ani siły, żeby dłużej żyć. W końcu, po żarliwych namowach, zgodzi się - obieca, że pomoże przyjacielowi odebrać sobie życie.

Usta Usta 4 sezon odc. 3. Krzysztof (Marcin Perchuć), Adam (Paweł Wilczak)
Autor: TVN Usta Usta 4 sezon odc. 3. Krzysztof (Marcin Perchuć), Adam (Paweł Wilczak)
Usta Usta 4 sezon odc. 1. Iza (Maja Bohosiewicz), Piotrek (Wojciech Mecwaldowski)
Autor: TVN Usta Usta 4 sezon odc. 1. Iza (Maja Bohosiewicz), Piotrek (Wojciech Mecwaldowski)
Usta Usta 4 sezon odc. 3. Adam (Paweł Wilczak), Iza (Sonia Bohosiewicz), Wojtek (Paweł Koślik)
Autor: TVN Usta Usta 4 sezon odc. 3. Adam (Paweł Wilczak), Iza (Sonia Bohosiewicz), Wojtek (Paweł Koślik)
Najnowsze