Tych hitów Polsatu nie będzie w nowej ramówce? Zdziwisz się, czego nie da rady zobaczyć na jesień

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Tych hitów Polsatu nie będzie w nowej ramówce? Zdziwisz się, czego nie da rady zobaczyć na jesień

Tych hitów Polsatu nie będzie w nowej ramówce? Zdziwisz się, czego nie da rady zobaczyć na jesień

2022-06-28 15:04

Duże zmiany w jesiennej ramówce Polsatu! Takie hity jak "Pierwsza miłość" czy "Przyjaciółki" zagrożone? Stacja zdecydowała się na pewne zmiany, które mogą uderzyć w najbardziej lubiane seriale. Dużym zaskoczeniem jest fakt, że niektóre w zagrożonych produkcji pojawiły się w Polsacie stosunkowo niedawno. Ostatnio aktorki i aktorzy spotkali się przy okazji kręcenia spotu reklamowego, ale niestety zabrakło wielu gwiazd. Które z seriali prawdopodobnie zostaną wstrzymane i na da rady oglądać ich na jesień?

Polsat rezygnuje z niektórych hitów. Jesienna ramówka z dużymi zmianami 

Telewizja Polsat szykuje zmiany, ale czy to oznacza, że fani największych hitów stacji jak m.in. serialu "Pierwsza miłość" czy "Przyjaciółki" mogą poczuć się zaskoczeni, bo formaty znikną na jesień? Stacja zadecydowała o ponownym przemyśleniu jesiennej ramówki i jak podaje portal wirtualnemedia.pl, chodzi głównie o dwa seriale. Wstrzymanie emisji jest możliwe względem "Kuchni" oraz "Kowalscy kontra Kowalscy". Oba seriale zadebiutowały na ekranie Polsatu stosunkowo niedawno, ale są one oparte na rosyjskiej licencji. W związku z agresją Rosji na Ukrainę, Polsat zastanawia się nad wstrzymaniem emisji obu produkcji. Co ciekawe, "Kowalscy kontra Kowalscy" są już nagrani, a nowe odcinki miały znaleźć się w jesiennej ramówce. Portal wirtualnemedia.pl podaje, że sprawa nie jest jeszcze przesądzona i wszystko rozstrzygnie się w najbliższym czasie. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta po horrorze jaki urządzi jej Mateusz będzie z Piotrkiem? - WIDEO, ZDJĘCIA

Fani seriali "Pierwsza miłość" czy "Przyjaciółki" nie muszą się martwić, bo te produkcje nie są zagrożone. Co więcej, niedawno odbyły się nagrania do spotu Polsatu, w którym wzięły udział gwiazdy telewizji. Małgorzata Socha zachwycała w czerwonej kreacji, o czym pisaliśmy TUTAJ. Główne gwiazdy serialu wystąpiły w letnich stylizacjach, a towarzyszył im Krzysztof Ibisz, prezenter.

W serialu "Pierwsza miłość" natomiast szykują się spore zmiany, bo życie Marysi (Aneta Zając) znów stanie na głowie. Dowie się wielu faktów z przeszłości, w widzowie przekonają się czy lepiej odnajduje się z Wenerskim (Przemysław Sadowski) czy raczej Kacprem (Damian Kulec), który nie jest jej bratem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze