Pierwsza miłość po wakacjach. Marysia odrzuci Kacpra i wybierze Wenerskiego? Jest dowód! - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość po wakacjach. Marysia odrzuci Kacpra i wybierze Wenerskiego? Jest dowód! - ZDJĘCIE

Pierwsza miłość po wakacjach. Marysia odrzuci Kacpra i wybierze Wenerskiego? Jest dowód! - ZDJĘCIE

2022-06-28 13:12

Zmiany w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022 są już pewne! Marysia (Aneta Zając) dowie się, że Kacper (Damian Kulec) nie jest jej bratem, a Michał (Wojciech Błach) przejdzie przemianę po tragicznym wypadku i przejrzy na oczy. Wyjaśni byłej żonie jak bardzo namieszał w jej życiu. Jak się okazuje, w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022 Marysia i Wenerski (Przemysław Sadowski) jednak będą razem, a wskazuje na to jeden dowód! Wszystko wskazuje na to, że nie uda się połączyć Kacpra i Marysi, ale może zazna szczęścia gdzie indziej.

Marysia i Wenerski wreszcie razem w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022?

Miniony sezon "Pierwszej miłości" przyniósł wiele zwrotów akcji. Marysia zacznie układać swoje życie, ale pytanie brzmi - z Wenerskim czy Kacprem? Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że w życie kobiety cały czas wtrąca się podły Domański i to on doprowadził do wielu nieprzyjemnych wydarzeń, łącznie z utratą stanowiska w We-Med. Mało tego, to Michał zadbał o sfałszowanie badań DNA, by w papierach wyszło, że Marysia i Kacper to rodzeństwo. Izabela (Olga Bończyk) dopiero po latach przyznała się, że rzekomo zaszła w ciążę z Edwardem (Marek Siudym), a to wszystko po to, by syn zapomniał o Marysi i skupił się na Weronice (Dominika Kryszczyńska). 

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" młody lekarz będzie świadomy, że narzeczona go okłamywała i zmyślała, że nadal jest w ciąży, chociaż przecież straciła dziecko. Kacper dowiedział się kłamstw przypadkiem i od razu wolał skonsultować się z Marysią, a Weronika dostała dowód, że wcale o niej nie zapomniał.

Przeczytaj: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

Michał w nowych odcinkach "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022 będzie dochodził do siebie po makabrycznym wypadku, który doprowadził go do takiego stanu, że tylko Marysia była w stanie go rozpoznać. Domański zdecyduje się wyjawić kobiecie prawdę o tym, że sfałszował testy DNA, Kacper nie jest jej bratem, a utracona pozycja w We-Med to jego sprawka. Jak podejdzie do tego Marysia?

Na oficjalnym profilu serialu "Pierwsza miłość" na Instagramie pojawiają się zdjęcia z planu i minionych odcinków serialu, ale też pytania do widzów. Ostatnio pokazano zdjęcie Marysi, Marty (Honorata Witańska), Artura (Łukasz Płoszajski) i Wenerskiego. Nigdzie nie widać Kacpra, więc najnowsze zdjęcie może świadczyć o tym, że Marysia wybierze jednak Jakuba i to z nim, nie z Kacprem. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się już niebawem.

- Początek wakacji, a my już pracujemy na planie nad nowymi odcinkami ? losy którego bohatera najbardziej Was ciekawią? ? - można przeczytać na profilu. 

- Już nie mogę się doczekać aż zaczną się odcinki,nie róbcie już więcej przerw ? - piszą fani pod postem.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze