Pierwsza miłość po wakacjach. Marysia odrzuci Kacpra i wybierze Wenerskiego? Jest dowód! - ZDJĘCIE

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość po wakacjach. Marysia odrzuci Kacpra i wybierze Wenerskiego? Jest dowód! - ZDJĘCIE

Pierwsza miłość po wakacjach. Marysia odrzuci Kacpra i wybierze Wenerskiego? Jest dowód! - ZDJĘCIE

2022-06-28 13:12

Zmiany w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022 są już pewne! Marysia (Aneta Zając) dowie się, że Kacper (Damian Kulec) nie jest jej bratem, a Michał (Wojciech Błach) przejdzie przemianę po tragicznym wypadku i przejrzy na oczy. Wyjaśni byłej żonie jak bardzo namieszał w jej życiu. Jak się okazuje, w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022 Marysia i Wenerski (Przemysław Sadowski) jednak będą razem, a wskazuje na to jeden dowód! Wszystko wskazuje na to, że nie uda się połączyć Kacpra i Marysi, ale może zazna szczęścia gdzie indziej.

Marysia i Wenerski wreszcie razem w "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022?

Miniony sezon "Pierwszej miłości" przyniósł wiele zwrotów akcji. Marysia zacznie układać swoje życie, ale pytanie brzmi - z Wenerskim czy Kacprem? Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że w życie kobiety cały czas wtrąca się podły Domański i to on doprowadził do wielu nieprzyjemnych wydarzeń, łącznie z utratą stanowiska w We-Med. Mało tego, to Michał zadbał o sfałszowanie badań DNA, by w papierach wyszło, że Marysia i Kacper to rodzeństwo. Izabela (Olga Bończyk) dopiero po latach przyznała się, że rzekomo zaszła w ciążę z Edwardem (Marek Siudym), a to wszystko po to, by syn zapomniał o Marysi i skupił się na Weronice (Dominika Kryszczyńska). 

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" młody lekarz będzie świadomy, że narzeczona go okłamywała i zmyślała, że nadal jest w ciąży, chociaż przecież straciła dziecko. Kacper dowiedział się kłamstw przypadkiem i od razu wolał skonsultować się z Marysią, a Weronika dostała dowód, że wcale o niej nie zapomniał.

Przeczytaj: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

Michał w nowych odcinkach "Pierwsza miłość" po wakacjach 2022 będzie dochodził do siebie po makabrycznym wypadku, który doprowadził go do takiego stanu, że tylko Marysia była w stanie go rozpoznać. Domański zdecyduje się wyjawić kobiecie prawdę o tym, że sfałszował testy DNA, Kacper nie jest jej bratem, a utracona pozycja w We-Med to jego sprawka. Jak podejdzie do tego Marysia?

Na oficjalnym profilu serialu "Pierwsza miłość" na Instagramie pojawiają się zdjęcia z planu i minionych odcinków serialu, ale też pytania do widzów. Ostatnio pokazano zdjęcie Marysi, Marty (Honorata Witańska), Artura (Łukasz Płoszajski) i Wenerskiego. Nigdzie nie widać Kacpra, więc najnowsze zdjęcie może świadczyć o tym, że Marysia wybierze jednak Jakuba i to z nim, nie z Kacprem. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się już niebawem.

- Początek wakacji, a my już pracujemy na planie nad nowymi odcinkami 😍 losy którego bohatera najbardziej Was ciekawią? 😍 - można przeczytać na profilu. 

- Już nie mogę się doczekać aż zaczną się odcinki,nie róbcie już więcej przerw 😍 - piszą fani pod postem.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze