Przyjaciółki. Inga jednak w obsadzie 20 sezonu jeszcze piękniejsza niż zawsze! Nowy spot Polsatu powala- WIDEO

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Inga jednak w obsadzie 20 sezonu jeszcze piękniejsza niż zawsze! Nowy spot Polsatu powala- WIDEO

Przyjaciółki. Inga jednak w obsadzie 20 sezonu jeszcze piękniejsza niż zawsze! Nowy spot Polsatu powala- WIDEO

2022-06-28 12:33

Fani serialu "Przyjaciółki" byli pewni, że Inga, którą od początku istnienia produkcji gra Małgorzata Socha, zniknie lub zostanie zastąpiona inną aktorką! Na szczęście uwielbiana aktorka podzieliła się kulisami kręcenia nowego spotu telewizji Polsat i wygląda przy tym oszałamiająco! W wrześniu zadebiutuje 20 sezon "Przyjaciółek" i z tej okazji aktorki zostały przedstawione jak prawdziwe gwiazdy. Największą uwagę przykuwa jednak czerwona kreacja Sochy, a kulisy spotu Polsatu powalają! Sprawdź WIDEO.

Nowy spot telewizji Polsat robi wrażenie, a bohaterki "Przyjaciółek" wyglądają zniewalająco! 

We wrześniu zadebiutuje już 20 sezon serialu "Przyjaciółki", a ostatnio zrobiło się głośno o rzekomym odejściu Małgorzaty Sochy. Wszystko przez post na Instagramie serialu "Przyjaciółki", gdzie Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska zapozowały obok Odety Moro, a Sochy nigdzie nie było widać. Fani przerazili się, że ktoś może zająć miejsce ulubionej Ingi. Pisaliśmy o tym TUTAJ. 

Na szczęście okazuje się, że 20 sezon "Przyjaciółek" nie obejdzie się bez Małgorzaty Sochy, co udowadniają kulisy kręcenia spotu dla telewizji Polsat. Aktorki są gwiazdami tej stacji, a losy Ingi, Anki, Zuzy i Patrycji widzowie śledzą już od 10 lat i nadal chcą więcej! Trzeba przyznać, że produkcja postarała się pokazać aktorki od najlepszej strony, a wszystkie cztery kobiety wyglądały zjawiskowo. Można TO zobaczyć w GALERII ZDJĘCIA i na WIDEO.

Sprawdź: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

Chyba największe wrażenie spośród czterech pań robi Inga z "Przyjaciółek", która prezentuje długą, czerwoną sukienkę i wygląda wprost zjawiskowo. Anta Sokołowska prezentuje pomarańczowy garnitur, Magda Stużyńska zieloną sukienkę, a Joanna Liszowska czarną mini. Letnie stylizacje bardzo dobrze się komponują, a aktorki wytrwale uśmiechały się do kamer. 

20 sezon "Przyjaciółek" zapowiada się emocjonująco. Widzowie czekają na informacje, co stanie się z Wiktorem, który został zaatakowany i wykrwawiał się na chodniku. Więcej o dalszych losach Patrycji i Jeleńskiego pisaliśmy TUTAJ.  Fani dowiedzą się co dalej z Anką, która zasłabła przed podróżą z Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski), a także okaże się jak potoczą się losy Zuzy oszukanej przez ojca i Ingi, wciąż szukającej spełnienia. Bohaterki mają przed sobą masę przygód, a jeśli 20 sezon będzie tak dobry jak stylizacje pań przy okazji spotu Polsatu, to musi być dobry czas dla "Przyjaciółek".

Przeczytaj: Prawdziwy syn Ilony Janyst w M jak miłość dzieckiem Anety i Olka? Wreszcie podali kto zagra Borysa Chodakowskiego! - ZDJĘCIA

Przyjaciółki. Siostra bliźniaczka Zuzy wkroczy do akcji w 20 sezonie?! Patrycja pokazała piątą przyjaciółkę
Najnowsze