Stulecie Winnych 5 sezon. Wielkie święto w domu Winnych! Ania i Mania razem będą obchodzić ważną rocznicę

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 5 sezon. Wielkie święto w domu Winnych! Ania i Mania razem będą obchodzić ważną rocznicę

Stulecie Winnych 5 sezon. Wielkie święto w domu Winnych! Ania i Mania razem będą obchodzić ważną rocznicę

W 5 sezonie "Stulecia Winnych" Ania (Urszula Grabowska) i Mania (Magdalena Walach) będą świętowały ważne święto! Cała rodzina zbierze się przy rodzinnym stole w ogrodzie w Brwinowie i razem będą cieszyć się z niezwykłej rocznicy. Prawdopodobnie będzie to ostatnia taka chwila, kiedy siostry bliźniaczki w zdrowiu i razem będą radować się niezwykłą chwilą. Później nadejdzie okropna choroba i zabierze jedną z nich na zawsze. Zobacz co jeszcze wiemy o wydarzeniach w "Stuleciu Winnych 5"!

"Stulecie Winnych 5". Ostatnie wspólne święto Ani i Mani

Pewne jest, że "Stulecie Winnych 5" powstanie i nowe odcinki zobaczymy już w 2023 roku. Serial zacznie się tam, gdzie się skończył czyli w 1989 roku. Jeżeli twórcy serii będą trzymać się litery powieści Ałbney Grabowskiej na ekranie zobaczymy życie Winnych aż do 2014 roku! Wśród ważnych wydarzeń nie może zabraknąć wspaniałego święta, które Ani i Mania będą obchodzić razem. 

W 5 sezonie "Stulecia Winnych" skupimy się na dalszych losach najmłodszego pokolenia. Ale do samego końca będziemy śledzili losy starszych postaci, jak Ania i Mania. Niezwykle zżyte, kochające się bliźniaczki będą obchodziły ważną rocznicę wielkiego wydarzenia. Co to będzie? 

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 5 sezon. Ania znów będzie miała niepokojące wizje. To ona przewidzi dramat bliźniaczki Julii

W książce Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" córka Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz), Julia (Maja Kowalska) przygotowuje się do ślubu. Przy tej okazji zastanawia się, czy jej małżeństwo będzie równie udane jak babci Mani i babuni Ani. Wielkie święto, jakie bliźniaczki urządziły z okazji 40. rocznicy swoich ślubów to wielka rodzinna feta, której Brwinów długo nie zapomniał. Jak będzie w serialu?

Jak pamiętamy, w finale "Stulecia Winnych 4" Ania po wielu latach zgodziła się wyjść za Michała  (Stefan Pawłowski) i para przeżyła niezwykłe, wzruszające zaręczyny. Nie uda im się jednak "dogonić" stażu małżeńskiego Mani i Ryszarda (Piotr Rogucki) i wiwatować na 40-lecie pożycia małżonków. Jesteśmy ciekawi jak twórcy rozwiążą ten wątek - czy Ania wyjdzie Michała w 40. rocznicę ślubu siostry? 

Prawdopodobnie ślub Ani z Michałem i rocznica pożycia Mani z Ryszardem będzie ostatni wspólnym świętowaniem sióstr w "Stuleciu Winnych 5". Później śmierć zabierze Ryszarda, a jego ukochana żona ciężko zachoruje na raka mózgu i odejdzie niedługo po nim. Ania na ostatnie lata życia zostanie sama i tak dożyje 100. urodzin

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Jerzyk miał być gejem! Największe tajemnice, które nie znalazły się w serialu

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Nieproszeni goście na 100. urodzinach Władka Winnego
Najnowsze