Stulecie Winnych 5 sezon. Ania znów będzie miała niepokojące wizje. To ona przewidzi dramat bliźniaczki Julii

i

Autor: vod/tvp/Instagram Stulecie Winnych 5 sezon. Ania znów będzie miała niepokojące wizje. To ona przewidzi dramat bliźniaczki Julii

Stulecie Winnych 5 sezon. Ania znów będzie miała niepokojące wizje. To ona przewidzi dramat bliźniaczki Julii

W 5 sezonie "Stulecia Winnych" do Ani (Urszula Grabowska) wrócą wizje, dzięki którym widzi przyszłość! Winna ma ten dar od urodzenia, zawsze wiedziała, że wydarzy się coś złego i nigdy się nie pomyliła. W 4 sezonie "Stulecia Winnych" można było odnieść wrażenie, że Ania odnalazła spokój i wizje już jej nie dręczą. Jeżeli jednak twórcy serialu będą się trzymali litery powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" to Ania znów przewidzi okrutny dramat, tym razem w życiu bliźniaczki Julii (Maja Kowalska)! Sprawdź co już wiemy!

"Stulecie Winnych 5". To Ania przewidzi dramat Julii! Znów wrócą przerażające wizje

W 5 sezonie "Stulecia Winnych" Ania znów zacznie mieć niepokojące wizje na temat dalszych losów rodziny. Jeżeli twórcy serialu będą trzymali się litery powieści Ałbeny Grabowskiej, siostra Mani (Magdalena Walach) jako pierwsza zobaczy wielkie niebezpieczeństwo, jakie grozi Julii! 

Córka bliźniaczka Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz) już pod koniec "Stulecia Winnych 4" zadała się z Jeremim (Piotr Napierała), chłopakiem który od zawsze się w niej kochał. I choć młodych połączyła wielka miłość, ujawniamy, że pojawią się poważne komplikacje. A Ania je przewidzi!  

Zobacz także: Koniec Stulecia Winnych 4. Jerzyk miał być gejem! Największe tajemnice, które nie znalazły się w serialu

Jeremi w powieści "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli", która jest pierwowzorem 3, 4 i 5 sezonu serialu zada się z bardzo złym towarzystwem. Chłopak Julii pochodzi z biednej rodziny i wpadnie na pomysł jak zarobić pieniądze, aby jego ukochanej niczego nie brakowało. Ujawniamy: Jeremi zacznie "zarabiać" ogromne pieniądze współpracując z mafią pruszkowską! 

Ania jako jedyna wśród Winnych zorientuje się, że Jeremiego otacza dziwna, ciemna aura i ostrzeże Julię, aby nie zadawała się z tym chłopakiem. Czy zobaczymy to w 5 sezonie "Stulecia Winnych"? 

Ania w "Stuleciu Winnych" nigdy nie lubiła swojego daru. Jednak dzięki niemu wiedziała, kiedy trzeba natychmiast działać, aby uratować komuś życie! Ania w 2 sezonie "zobaczyła", że coś złego dzieje się z Pawłem (Tomasz Włosok). Tak było też w 3 sezonie serialu, kiedy Ewa w ciąży została skatowana na ulicy przez milicję i tylko dzięki szybkiej akcji matki, udało się ją odnaleźć. Czy Julia posłucha babuni Ani, jak w książce nazywają ją bliźniaczki i zerwie z Jeremim, zanim będzie za późno? 

Nie przegap: Stulecie Winnych 5 sezon. Kiedy nowe odcinki w TVP1? Premiera już ogłoszona

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Nieproszeni goście na 100. urodzinach Władka Winnego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze