Stulecie Winnych 5 sezon. Kiedy nowe odcinki w TVP1? Premiera już ogłoszona

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 5 sezon. Kiedy nowe odcinki w TVP1? Premiera już ogłoszona

Stulecie Winnych 5 sezon. Kiedy nowe odcinki w TVP1? Premiera już ogłoszona

2022-05-16 8:37

Kiedy 5 sezon "Stulecie Winnych"? Na to pytanie czekają wszyscy fani serialu, który oparty jest na podstawie powieści Ałbeny Grabowskiej. 4 sezon hitu TVP kończy się w dniu 15.05.2022, a widzowie nie wyobrażają sobie, żeby losy rodziny Winnych nie doczekały się kontynuacji. Na szczęście pojawia się dobra wiadomość, bo ulubieni bohaterowie wrócą na ekrany w 5 sezonie "Stulecie Winnych". Premiera została już ogłoszona, ale nie obejdzie się bez zmian w obsadzie. Nie wszyscy pojawią się w następnym sezonie. Kiedy nowe odcinki "Stulecie Winnych" w TVP1? Sprawdź!

Kiedy 5 sezon "Stulecie Winnych" w TVP1?

Kiedy oglądać 5 sezon "Stulecie Winnych" w TVP1? Odpowiedź na to pytanie chcą poznać wszyscy fani serialu, a jest ich coraz więcej! Wiadomo już, że fani pożegnają się z rodziną Winnych w dniu 15.05.2022, kiedy zostanie wyemitowany 52 odcinek serialu. Właśnie wtedy widzowie zobaczą m.in. rozpaczliwą decyzję Władka (Arkadiusz Janiczek) w obliczu śmierci, losy Ani (Urszula Grabowska) i Michała (Stefan Pawłowski) w domu w Brwinowie czy wielki wybuch namiętności pomiędzy Antkiem (Krzysztof Cybulski) i listonoszką Marleną (Aleksandra Nowosadko).

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl "Stulecie Winnych" cieszy się dużą oglądalnością i w paśmie emisji serialu jest liderem! "Po trzech pierwszych odcinkach średnia oglądalność produkcji wyniosła 2,27 mln widzów. Przełożyło się to na 15,20 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów (...) - czytamy. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Franka znów będzie matką w ostatnim 1665 odcinku. To nie z Pawłem zajdzie w ciążę

5 sezon "Stulecia Winnych" na pewno pojawi się na ekranie TVP1, ale niestety nie w 2022 r. Premiera ogłoszona jest dopiero na 2023 r., ale dobra wiadomość dla widzów jest taka, że prawdopodobnie nie zabraknie ulubionych postaci, granych przez m.in. Magdalenę Walch, Urszulę Grabowską czy Stefana Pawłowskiego. To nie oznacza jednak, że 5 sezon "Stulecia Winnych" obejdzie się bez zmian w obsadzie. W nowych odcinkach w 2023 r. widzowie nie zobaczą np. Władka.

Akcja 5 sezonu "Stulecia Winnych" ma być osadzona w okresie transformacji po okresie PRL-u w Polsce. Właśnie wtedy okaże się, jak potoczą się dalsze losy rodziny Winnych. Zważając na dotychczasową popularność hitu TVP1, stacja na pewno wkrótce poda dokładniejsze daty realizacji 5 sezonu. Póki do dokładny dzień i miesiąc nie są znane. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość, Barwy szczęścia ze zmianą emisji jesienią! Będą nowe godziny niektórych hitów TVP

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Nieproszeni goście na 100. urodzinach Władka Winnego
Najnowsze