Koniec Stulecia Winnych 4. Rodzina Winnych powiększy się w ostatnim 52 odcinku! Będą aż cztery śluby? - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod Koniec Stulecia Winnych 4. Rodzina Winnych powiększy się w ostatnim 52 odcinku! Będą aż cztery śluby? - ZDJĘCIA

Koniec Stulecia Winnych 4. Rodzina Winnych powiększy się w ostatnim 52 odcinku! Będą aż cztery śluby? - ZDJĘCIA

W 52, ostatnim odcinku "Stulecia Winnych" zobaczymy wielką, radosną nowinę! Po pierwsze miłość Ani (Urszula Grabowska) i Michała (Stefan Pawłowski)n nie tylko przetrwa kryzys, ale zakończy się on długo wyczekiwanymi zaręczynami tej cudownej pary! Ale to nie koniec ślubnych zapowiedzi. Antek (Krzysztof Cybulski) spotkał w 51 odcinku "Stulecia Winnych 4" nową miłość, listonoszkę Marlenę (Aleksandra Nowosadko) i w finale sezonu zobaczymy wielki wybuch ich gorącej namiętności. A to wcale nie koniec! Sprawdź co już wiemy i zobacz wielką miłość na koniec "Stulecia Winnych 4" w GALERII ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4 sezon ostatni odcinek 52 (odc. 13) - niedziela, 15.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Koniec "Stulecia Winnych 4" to piękne zamknięcie historii rodziny, w której miłość, odwaga i prawda stanowią najwyższe wartości. W przedostatnim, 52 odcinku serialu widzieliśmy, że związek Ani i Michała stanął w obliczu poważnego kryzysu i wiele wskazywało na to, że para w jesieni życia rozstanie się. Ale nic z tego, ta historia ma happy end!

Ania w 52 odcinku "Stulecia Winnych 4" oświadczy się ukochanemu Michałowi - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Śniegocki czekał na ten moment całe życie. Winna nie chciała ponownie wyjść za mąż po dramacie, jaki przeżywała z Kazimierzem i rozterkach z powodu powrotu Pawła w finale 3 sezonu serialu. Ale nareszcie, Michał będzie mógł uklęknąć przed miłością swojego życia i włożyć jej na palec niezwykły pierścionek zaręczynowy! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Damian wróci z Francji w ostatnim 52 odcinku! Wielka radość u Winnych - ZDJĘCIA

W ostatnim odcinku 4 sezonu "Stulecia Winnych" Antek otworzy się na uczucia pięknej i dobrej listonoszki Marleny. Para przeżyje wielki wybuch gorącej namiętności, a to w tej zacnej rodzinie prowadzić może tylko do ślubu!

Również Julia (Maja Kowalska) wprowadzi do rodziny w 52 odcinku "Stulecia Winnych" swojego ukochanego Jeremiego (Piotr Napierała). W powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" chłopak kochał się w córce Basi i Tomka od przedszkola. W serialu para poznała się później, ale połączyła ich równie wielka miłość. Jeremi to chłopak z biednej rodziny, w której niestety panuje także przemoc w wykonaniu ojca. Zakochany w Julii na śmierć i życie chłopak z całą pewnością poprosi ją o rękę w kolejnych odcinkach serii! Zobacz Julię i Jeremiego w GALERII ZDJĘĆ!

Miłość na koniec "Stulecia Winnych 4" w końcu znalazł też Jerzyk (Andrzej Andrzejewski). I choć syn Andzi (Barbara Wypych) żyje nadal przede wszystkim biznesem, zakochana Jola (Anna Szymańczyk) nie odstępuje go na krok! Czy Jerzyk w jesieni życia zdecyduje się na odważny krok i poprosi ukochaną o rękę? 

Zobacz też: Będzie 5 sezon Stulecia Winnych! Wiemy, kto w nim zagra - ZDJĘCIA

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Nieproszeni goście na 100. urodzinach Władka Winnego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze