Stulecie Winnych 5 sezon już gotowy! Produkcja zacznie kręcić nowe odcinki. Wiemy, kiedy oglądać!

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 5 sezon już gotowy! Produkcja zacznie kręcić nowe odcinki. Wiemy, kiedy oglądać!

Stulecie Winnych 5

Stulecie Winnych 5 sezon już gotowy! Produkcja zacznie kręcić nowe odcinki. Wiemy, kiedy oglądać!

Fani "Stulecia Winnych" już mogą zacząć otwierać szampana! Praca nad scenariuszem 5 sezonu serialu dobiegła końca i aktorzy mogą wchodzić na plan! Okazuje się, że sprawa tak bardzo przyspieszyła, że nowe odcinki 5 sezonu "Stulecia Winnych" zobaczymy w telewizji już za kilka miesięcy! Wiemy, kiedy pojawi się w TVP kolejny sezon serii, który opowie o początkach rodu Winnych. Kto zagra młodziutką Bronię (przez 4 sezony grała ją Kinga Preis) i jej narzeczonego Antoniego (w 1 sezonie Roman Gancarczyk)?

"Stulecie Winnych 5". Aktorzy wchodzą na plan?! Wiemy kiedy nowe odcinki w telewizji!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ "Stulecie Winnych 5" opowie o początkach rodu Winnych. Zobaczymy, jak przyjezdny zdun Antoni Winny uwodzi młodziutką Bronię i stają razem na ślubnym kobiercu w brwinowskim kościele. Nasze informacje potwierdził grający Władka Arkadiusz Janiczek, który w wywiadzie dla Polskiego Radia powiedział o prequelu. Długo jednak nie było wiadomo, kiedy zacznie się produkcja 5 serii, bo długo trwały prace nad scenariuszem. Teraz już wiadomo nawet kiedy zobaczymy nowe odcinki!

Kto w "Stuleciu Winnych 5" zagra 18-letnią Bronię?

Kto zagra młodą Bronię w "Stuleciu Winnych 5"? Fani bardzo chcieliby nadal oglądać Kingę Preis w tej roli. Nie jest to wykluczone, skoro produkcja do tej pory postarzała mocno młode aktorki - jak Barbarę Wypych do roli Andzi - może będzie mogła tez cudownie odmłodzić? 

Wiele wskazuje na to, że młodą Bronią w "Stuleciu Winnych 5" może zostać Weronika Humaj. To ona na audiobooku "dała twarz" Broni, narratorce "Stulecie Winnych. Początek", 4 tomu powieści Ałbeny Grabowskiej, na podstawie którego powstanie 5 sezon. Gwiazda miała już 2 ważne role w serialu - w 1 i 2 sezonie zagrała Anię Winną, w 3 i 4 Kasię Borkowską. Czy w "Stuleciu Winnych 5" dostanie 3 szansę przekonamy się już na początku 2023 roku!

Zobacz też: Stulecie Winnych 5 sezon. Sekrety z młodości Broni i Antoniego wyjdą na jaw! Akcja cofnie się w czasie o ponad 100 lat

Stulecie Winnych. Tak kręcono 4 sezon! Zdradzamy wszystkie tajemnice z planu

Jednak kto zagra w "Stuleciu Winnych 5" jest na razie pilnie strzeżoną tajemnica serialu. Pewne jest natomiast to, że nowe odcinki serii możemy oglądać już na początku 2023 roku! Może Wielkanoc odbędzie się w pierwszym domu Winnych, z rodzeństwem Broni i małymi dziećmi, zrodzonymi z jej małżeństwa z Antonim?

Kiedy oglądać "Stulecie Winnych 5"

Kiedy aktorzy wejdą na plan "Stulecia Winnych 5" do sieci zaczną wyciekać na pewne pierwsze filmy i ZDJĘCIA z serialowego Brwinowa. Będziemy informowali na bieżąco, kiedy oglądać nowe odcinki w TVP i kto zagra w początkach historii Winnych. 

Nie przegap: Fani M jak miłość okrutnie przejechali się po Marcie. Poszło nie tylko o włosy! Nie ma wyjścia, musi się zmienić - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze